Thursday 19 May 2016
Reserve Division
19:45
Graham Street Prims Reserves FC
1 - 4
Full time
Sherwood Colliery Reserves FC
Wednesday 18 May 2016
Black Dragon Division North
Tuesday 17 May 2016
Black Dragon Division North
Black Dragon Division South
19:00
Swanwick Pentrich Road FC
0 - 1
Full time
Reserve Division
19:45
Sherwood Colliery Reserves FC
W - L
Mickleover RBL Reserves FC
Monday 16 May 2016
Reserve Division
19:45
Holbrook Sports Reserves FC
0 - 6
Full time
Saturday 14 May 2016
Black Dragon Division North
Black Dragon Division South
15:00
Hucknall Rolls Leisure FC
2 - 3
Full time
15:00
Swanwick Pentrich Road FC
0 - 3
Full time
Reserve Division
15:00
Belper United Reserves FC
2 - 7
Full time
15:00
Harworth Colliery Reserves FC
0 - 3
Full time
Hucknall Town Reserves FC
15:00
W - L
Blidworth Welfare Reserves FC
Friday 13 May 2016
Reserve Division
19:00
Holbrook St Michaels Reserves FC
0 - 8
Full time
Holbrook Sports Reserves FC
19:00
Mickleover RBL Reserves FC
3 - 2
Full time
Eastwood Community Reserves FC
Thursday 12 May 2016
Black Dragon Division North
Black Dragon Division South
19:00
Swanwick Pentrich Road FC
1 - 5
Full time
Wednesday 11 May 2016
Reserve Division
19:00
Eastwood Community Reserves FC
3 - 0
Full time
Belper United Reserves FC
19:45
3 - 2
Full time
Graham Street Prims Reserves FC
19:00
Holbrook St Michaels Reserves FC
0 - 10
Full time
19:00
Swanwick Pentrich Road Reserves FC
2 - 2
Full time
Mickleover RBL Reserves FC
Tuesday 10 May 2016
Black Dragon Division North
Black Dragon Division South
19:00
Swanwick Pentrich Road FC
3 - 2
Full time
Reserve Division
20:45
0 - 2
Full time
Sherwood Colliery Reserves FC
19:30
Sherwood Colliery Reserves FC
0 - 4
Full time
Monday 9 May 2016
Black Dragon Division South
Reserve Division
19:45
Hucknall Town Reserves FC
2 - 1
Full time
Belper United Reserves FC
Saturday 7 May 2016
Black Dragon Division North
15:00
Dronfield Town Reserves FC
3 - 0
Full time
Black Dragon Division South
15:00
2 - 4
Full time
Linby Colliery Welfare FC
15:00
Swanwick Pentrich Road FC
4 - 4
Full time
Reserve Division
15:00
Blidworth Welfare Reserves FC
1 - 5
Full time
15:00
Harworth Colliery Reserves FC
8 - 1
Full time
Belper United Reserves FC
15:00
Holbrook Sports Reserves FC
2 - 3
Full time
15:00
Holbrook St Michaels Reserves FC
1 - 5
Full time
Eastwood Community Reserves FC
Thursday 5 May 2016
Black Dragon Division South
19:00
Swanwick Pentrich Road FC
1 - 2
Full time
Reserve Division
19:45
Holbrook Sports Reserves FC
3 - 1
Full time
Wednesday 4 May 2016
Black Dragon Division North
Black Dragon Division South
Reserve Division
19:45
Eastwood Community Reserves FC
3 - 2
Full time
Graham Street Prims Reserves FC
19:45
1 - 0
Full time
Blidworth Welfare Reserves FC
18:45
Mickleover RBL Reserves FC
0 - 1
Full time
Belper United Reserves FC
18:30
Swanwick Pentrich Road Reserves FC
4 - 0
Full time
Holbrook St Michaels Reserves FC
Tuesday 3 May 2016
Black Dragon Division North
Black Dragon Division South
18:30
Linby Colliery Welfare FC
2 - 0
Full time
Hucknall Rolls Leisure FC
18:45
Swanwick Pentrich Road FC
1 - 4
Full time
Reserve Division
19:45
6 - 0
Full time
Holbrook Sports Reserves FC
Monday 2 May 2016
Reserve Division
15:00
Holbrook St Michaels Reserves FC
2 - 2
Full time
Harworth Colliery Reserves FC
15:00
1 - 2
Full time
Hucknall Town Reserves FC
15:00
Swanwick Pentrich Road Reserves FC
8 - 0
Full time
Belper United Reserves FC
Sunday 1 May 2016
- Final
15:00
1 - 2
Full time
Hucknall Rolls Leisure FC