Confirm your age. Are you 18 or over?

Schedule

Saturday 1 February 2020

Black Dragon Badges South Division

15:00
Arnold Town
vs
Swanwick Pentrich Road
15:00
Clay Cross Town
vs
Sherwood Colliery Reserves
14:00
Hilton Harriers
vs
Rowsley 86
14:00
Holbrook St Michaels
vs
Blidworth Welfare
14:00
Linby Colliery Welfare
vs
Mickleover RBL
15:00
Mansfield Hosiery Mills
vs
Underwood Villa
15:00
Pinxton
vs
Holbrook Sports

Macron Store Stoke Division One South

15:00
Borrowash Victoria Development
vs
Long Eaton United Community
15:00
FC Sez
vs
Ripley Town
15:00
Holbrook Sports Reserves
vs
Heanor Town Reserves
15:00
Mickleover Sports Reserves
vs
Woodhouse Colts
15:00
Sports Gateway
vs
Cromford and Wirksworth Town
14:00
Wirksworth Ivanhoe
vs
Bakewell Town

Macron Store Stoke Division One North

14:00
Boynton Sports
vs
St Joseph’s Rockware of Worksop
14:00
Nottingham FC
vs
Linby Colliery Reserves
15:00
Selston Reserves
vs
Nottingham Education FC
14:00
Wakefield Reserves
vs
Harworth Colliery Reserves

Black Dragon Badges North Division

15:00
Collingham
vs
Askern
15:00
Dinnington Town
vs
Thorne Colliery
15:00
Harworth Colliery
vs
Staveley Miners Welfare Reserves
15:00
Phoenix
vs
AFC Bentley
14:00
Renishaw Rangers
vs
Crowle Town Colts
15:00
Retford United
vs
Newark Town
14:00
Sutton Rovers
vs
Appleby Frodingham

Steelbeams Derby Presidents Cup - Group Stage

14:00
Epworth Town Colts
vs
Holbrook St Michaels Reserves

Tuesday 4 February 2020

Macron Store Stoke Division One South

19:45
Long Eaton United Community
vs
Woodhouse Colts

Macron Store Stoke Division One North

19:45
Wakefield Reserves
vs
Selston Reserves

Wednesday 5 February 2020

Macron Store Stoke Division One South

19:45
Heanor Town Reserves
vs
Cromford and Wirksworth Town

Saturday 8 February 2020

Black Dragon Badges North Division

14:00
AFC Bentley
vs
Harworth Colliery
15:00
Appleby Frodingham
vs
Phoenix
14:00
Askern
vs
Sutton Rovers
14:00
Crowle Town Colts
vs
Retford United
14:00
Renishaw Rangers
vs
Dinnington Town
14:00
Thorne Colliery
vs
Dronfield Town Reserves

Black Dragon Badges South Division

15:00
Ashland Rovers
vs
Arnold Town
15:00
Blidworth Welfare
vs
Mansfield Hosiery Mills
15:00
Clay Cross Town
vs
Underwood Villa
14:00
Hilton Harriers
vs
Teversal Reserves
14:00
Holbrook St Michaels
vs
Sherwood Colliery Reserves
14:00
Mickleover RBL
vs
Pinxton
14:00
Rowsley 86
vs
Holbrook Sports
14:00
Swanwick Pentrich Road
vs
Linby Colliery Welfare

Macron Store Stoke Division One South

14:00
Bakewell Town
vs
Heanor Town Reserves
15:00
Borrowash Victoria Development
vs
Mickleover Sports Reserves
14:00
Cromford and Wirksworth Town
vs
FC Sez
15:00
Holbrook Sports Reserves
vs
Holbrook St Michaels Reserves
14:00
Ripley Town
vs
Long Eaton United Community

Macron Store Stoke Division One North

14:00
Nottingham Education FC
vs
Boynton Sports
14:00
Nottingham FC
vs
Epworth Town Colts
15:00
Retford United Reserves
vs
Chesterfield Town
14:00
St Joseph’s Rockware of Worksop
vs
Harworth Colliery Reserves
14:00
Wakefield Reserves
vs
Linby Colliery Reserves

Tuesday 11 February 2020

Black Dragon Badges North Division

19:45
Dronfield Town Reserves
vs
Dinnington Town

Black Dragon Badges South Division

19:45
Holbrook Sports
vs
Pinxton
19:45
Teversal Reserves
vs
Swanwick Pentrich Road

Wednesday 12 February 2020

Black Dragon Badges North Division

19:45
Newark Town
vs
Collingham

Black Dragon Badges South Division

19:45
Sherwood Colliery Reserves
vs
Rowsley 86

Thursday 13 February 2020

Macron Store Stoke Division One South

19:45
Mickleover Sports Reserves
vs
Wirksworth Ivanhoe

Black Dragon Badges North Division

19:45
Staveley Miners Welfare Reserves
vs
Askern

Saturday 15 February 2020

Black Dragon Badges South Division

15:00
Arnold Town
vs
Rowsley 86
15:00
Blidworth Welfare
vs
Teversal Reserves
14:00
Hilton Harriers
vs
Holbrook St Michaels
15:00
Holbrook Sports
vs
Clay Cross Town
15:00
Mansfield Hosiery Mills
vs
Mickleover RBL
15:00
Pinxton
vs
Ashland Rovers
14:00
Swanwick Pentrich Road
vs
Underwood Villa

Macron Store Stoke Division One South

14:00
Bakewell Town
vs
FC Sez
14:00
Holbrook St Michaels Reserves
vs
Heanor Town Reserves
15:00
Mickleover Sports Reserves
vs
Borrowash Victoria Development
14:00
Sports Gateway
vs
Ripley Town

Macron Store Stoke Division One North

14:00
Boynton Sports
vs
Selston Reserves
14:00
Epworth Town Colts
vs
Retford United Reserves
14:00
Linby Colliery Reserves
vs
Wakefield Reserves
14:00
Nottingham FC
vs
St Joseph’s Rockware of Worksop

Black Dragon Badges North Division

15:00
Collingham
vs
Crowle Town Colts
15:00
Harworth Colliery
vs
Dinnington Town
15:00
Retford United
vs
Appleby Frodingham
14:00
Sutton Rovers
vs
Staveley Miners Welfare Reserves
14:00
Thorne Colliery
vs
AFC Bentley

Steelbeams Derby Presidents Cup - Group Stage

14:00
Chesterfield Town
vs
Holbrook Sports Reserves
14:00
Cromford and Wirksworth Town
vs
Epworth Town Colts
14:00
Nottingham Education FC
vs
Harworth Colliery Reserves

Tuesday 18 February 2020

Macron Store Stoke Division One South

19:45
Long Eaton United Community
vs
FC Sez

Wednesday 19 February 2020

Macron Store Stoke Division One South

19:45
Heanor Town Reserves
vs
Sports Gateway
19:45
Woodhouse Colts
vs
Holbrook St Michaels Reserves

Saturday 22 February 2020

Black Dragon Badges North Division

14:00
AFC Bentley
vs
Sutton Rovers
15:00
Appleby Frodingham
vs
Collingham
14:00
Askern
vs
Retford United
14:00
Crowle Town Colts
vs
Phoenix
15:00
Newark Town
vs
Dronfield Town Reserves
15:00
Staveley Miners Welfare Reserves
vs
Renishaw Rangers

Black Dragon Badges South Division

15:00
Ashland Rovers
vs
Mansfield Hosiery Mills
15:00
Blidworth Welfare
vs
Hilton Harriers
15:00
Clay Cross Town
vs
Arnold Town
14:00
Holbrook St Michaels
vs
Teversal Reserves
14:00
Linby Colliery Welfare
vs
Swanwick Pentrich Road
14:00
Mickleover RBL
vs
Sherwood Colliery Reserves
14:00
Rowsley 86
vs
Pinxton
14:00
Underwood Villa
vs
Holbrook Sports

Macron Store Stoke Division One South

15:00
Borrowash Victoria Development
vs
Wirksworth Ivanhoe
15:00
Long Eaton United Community
vs
Cromford and Wirksworth Town
14:00
Ripley Town
vs
Holbrook St Michaels Reserves

Macron Store Stoke Division One North

15:00
Nottingham FC
vs
Wakefield Reserves
15:00
Retford United Reserves
vs
Harworth Colliery Reserves
14:00
St Joseph’s Rockware of Worksop
vs
Selston Reserves

Steelbeams Derby Presidents Cup - Group Stage

14:00
Bakewell Town
vs
FC Sez

Tuesday 25 February 2020

Macron Store Stoke Division One South

19:45
Holbrook Sports Reserves
vs
Ripley Town

Friday 28 February 2020

Black Dragon Badges South Division

19:45
Pinxton
vs
Clay Cross Town

Saturday 29 February 2020

Black Dragon Badges South Division

15:00
Arnold Town
vs
Underwood Villa
15:00
Blidworth Welfare
vs
Holbrook St Michaels
14:00
Hilton Harriers
vs
Mickleover RBL
14:00
Linby Colliery Welfare
vs
Teversal Reserves
15:00
Mansfield Hosiery Mills
vs
Rowsley 86
15:00
Sherwood Colliery Reserves
vs
Ashland Rovers
14:00
Swanwick Pentrich Road
vs
Holbrook Sports

Macron Store Stoke Division One South

14:00
Cromford and Wirksworth Town
vs
Ripley Town
15:00
Heanor Town Reserves
vs
Long Eaton United Community
15:00
Holbrook Sports Reserves
vs
FC Sez
14:00
Holbrook St Michaels Reserves
vs
Borrowash Victoria Development
15:00
Mickleover Sports Reserves
vs
Bakewell Town
14:00
Wirksworth Ivanhoe
vs
Woodhouse Colts

Black Dragon Badges North Division

15:00
Dronfield Town Reserves
vs
Harworth Colliery
15:00
Newark Town
vs
Crowle Town Colts
14:00
Phoenix
vs
Appleby Frodingham
14:00
Renishaw Rangers
vs
AFC Bentley
14:00
Sutton Rovers
vs
Dinnington Town
14:00
Thorne Colliery
vs
Retford United

Macron Store Stoke Division One North

15:00
Harworth Colliery Reserves
vs
Boynton Sports
15:00
Retford United Reserves
vs
Nottingham Education FC
14:00
Selston Reserves
vs
Wakefield Reserves
14:00
St Joseph’s Rockware of Worksop
vs
Epworth Town Colts

Steelbeams Derby Presidents Cup - Group Stage

14:00
Chesterfield Town
vs
Sports Gateway

Latest news

The Saturday Roundup - December 7th
General The Saturday Roundup - December 7th

AT LAST a roundup of an almost complete programme of matches in the Central Midlands League

Midweek Roundup for December 4th
General Midweek Roundup for December 4th

All the scores and scorers from this week's matches

Team of the Month for November
General Team of the Month for November

The Central Midlands League team of the month for November is FC Sez

Central Midlands Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe