Confirm your age. Are you 18 or over?

Schedule

Saturday 4 April 2020

Black Dragon Badges North Division

15:00
Appleby Frodingham
vs
Harworth Colliery
15:00
Phoenix
vs
Collingham
15:00
Retford United
vs
Renishaw Rangers
15:00
Staveley Miners Welfare Reserves
vs
Newark Town
15:00
Sutton Rovers
vs
Dronfield Town Reserves
15:00
Thorne Colliery
vs
Dinnington Town

Black Dragon Badges South Division

15:00
Ashland Rovers
vs
Pinxton
15:00
Blidworth Welfare
vs
Clay Cross Town
15:00
Holbrook Sports
vs
Mickleover RBL
15:00
Rowsley 86
vs
Mansfield Hosiery Mills
15:00
Sherwood Colliery Reserves
vs
Hilton Harriers
15:00
Swanwick Pentrich Road
vs
Arnold Town
15:00
Teversal Reserves
vs
Holbrook St Michaels

Macron Store Stoke Division One North

15:00
Harworth Colliery Reserves
vs
Linby Colliery Reserves
15:00
Selston Reserves
vs
Retford United Reserves

Macron Store Stoke Division One South

15:00
Holbrook St Michaels Reserves
vs
Sports Gateway
15:00
Ripley Town
vs
Bakewell Town

Steelbeams Derby Presidents Cup - Group Stage

15:00
Woodhouse Colts
vs
Wirksworth Ivanhoe

Saturday 11 April 2020

Black Dragon Badges North Division

15:00
AFC Bentley
vs
Thorne Colliery
15:00
Crowle Town Colts
vs
Appleby Frodingham
15:00
Dinnington Town
vs
Dronfield Town Reserves
15:00
Sutton Rovers
vs
Harworth Colliery

Black Dragon Badges South Division

15:00
Arnold Town
vs
Mickleover RBL
15:00
Clay Cross Town
vs
Holbrook Sports
15:00
Holbrook St Michaels
vs
Hilton Harriers
15:00
Pinxton
vs
Rowsley 86
15:00
Teversal Reserves
vs
Blidworth Welfare
15:00
Underwood Villa
vs
Swanwick Pentrich Road

Macron Store Stoke Division One South

15:00
Bakewell Town
vs
Cromford and Wirksworth Town
15:00
Heanor Town Reserves
vs
Holbrook Sports Reserves
15:00
Ripley Town
vs
FC Sez
15:00
Wirksworth Ivanhoe
vs
Borrowash Victoria Development
15:00
Woodhouse Colts
vs
Mickleover Sports Reserves

Macron Store Stoke Division One North

15:00
Retford United Reserves
vs
Epworth Town Colts
15:00
Selston Reserves
vs
Nottingham FC

Saturday 18 April 2020

Black Dragon Badges North Division

15:00
AFC Bentley
vs
Renishaw Rangers
15:00
Dinnington Town
vs
Collingham
15:00
Dronfield Town Reserves
vs
Thorne Colliery
15:00
Retford United
vs
Crowle Town Colts
15:00
Staveley Miners Welfare Reserves
vs
Sutton Rovers

Macron Store Stoke Division One South

15:00
Bakewell Town
vs
Wirksworth Ivanhoe
14:00
Holbrook St Michaels Reserves
vs
Holbrook Sports Reserves
15:00
Ripley Town
vs
Woodhouse Colts

Black Dragon Badges South Division

15:00
Blidworth Welfare
vs
Pinxton
15:00
Hilton Harriers
vs
Ashland Rovers
15:00
Holbrook Sports
vs
Swanwick Pentrich Road
15:00
Rowsley 86
vs
Holbrook St Michaels
15:00
Sherwood Colliery Reserves
vs
Clay Cross Town
15:00
Teversal Reserves
vs
Linby Colliery Welfare
15:00
Underwood Villa
vs
Arnold Town

Macron Store Stoke Division One North

15:00
Harworth Colliery Reserves
vs
Retford United Reserves

Saturday 25 April 2020

Black Dragon Badges South Division

19:45
Arnold Town
vs
Clay Cross Town
15:00
Hilton Harriers
vs
Blidworth Welfare
15:00
Holbrook St Michaels
vs
Linby Colliery Welfare
15:00
Rowsley 86
vs
Hilton Harriers
15:00
Sherwood Colliery Reserves
vs
Mickleover RBL
15:00
Swanwick Pentrich Road
vs
Blidworth Welfare

Macron Store Stoke Division One South

15:00
Cromford and Wirksworth Town
vs
Holbrook St Michaels Reserves

Black Dragon Badges North Division

15:00
Sutton Rovers
vs
Crowle Town Colts
15:00
Thorne Colliery
vs
Harworth Colliery

Latest news

Midweek Roundup for December 4th
General Midweek Roundup for December 4th

All the scores and scorers from this week's matches

Team of the Month for November
General Team of the Month for November

The Central Midlands League team of the month for November is FC Sez

The Saturday Roundup - November 30th
General The Saturday Roundup - November 30th

Frost and fog replace the rain- all the action from today's Central Midlands League matches

Central Midlands Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe