keskiviikko 22 toukokuu 2013
Black Dragon : South Division
tiistai 21 toukokuu 2013
Black Dragon : South Division
Glenwood Printing : Reserve Supreme Division
maanantai 20 toukokuu 2013
Black Dragon : South Division
Black Dragon : North Division
lauantai 18 toukokuu 2013
CU Phosco Lighting : Reserve Premer Division
Glenwood Printing : Reserve Supreme Division
15:00
Calverton Miners Welfare Res
3 - 1
Full time
Black Dragon : South Division
Black Dragon : North Division
perjantai 17 toukokuu 2013
Black Dragon : South Division
torstai 16 toukokuu 2013
CU Phosco Lighting : Reserve Premer Division
Glenwood Printing : Reserve Supreme Division
19:45
2 - 1
Full time
Rainworth Miners Welfare Res
19:45
Staveley Miners Welfare Res
5 - 3
Full time
keskiviikko 15 toukokuu 2013
Black Dragon : North Division
Black Dragon : South Division
Glenwood Printing : Reserve Supreme Division
19:45
South Normanton Athletic Res
8 - 2
Full time
tiistai 14 toukokuu 2013
Glenwood Printing : Reserve Supreme Division
19:45
Staveley Miners Welfare Res
1 - 3
Full time
Black Dragon : South Division
CU Phosco Lighting : Reserve Premer Division
Black Dragon : North Division
maanantai 13 toukokuu 2013
CU Phosco Lighting : Reserve Premer Division
18:15
W - L
Harworth Colliery Institute Res
lauantai 11 toukokuu 2013
Black Dragon : North Division
Glenwood Printing : Reserve Supreme Division
15:00
0 - 4
Full time
Rainworth Miners Welfare Res
15:00
South Normanton Athletic Res
8 - 2
Full time
Calverton Miners Welfare Res
Black Dragon : South Division
CU Phosco Lighting : Reserve Premer Division
15:00
Harworth Colliery Institute Res
W - L
torstai 9 toukokuu 2013
Glenwood Printing : Reserve Supreme Division
19:45
1 - 3
Full time
Calverton Miners Welfare Res
19:45
1 - 2
Full time
Staveley Miners Welfare Res
Black Dragon : North Division
keskiviikko 8 toukokuu 2013
Black Dragon : North Division
CU Phosco Lighting : Reserve Premer Division
Black Dragon : South Division
Glenwood Printing : Reserve Supreme Division
19:45
South Normanton Athletic Res
0 - 6
Full time
Rainworth Miners Welfare Res
tiistai 7 toukokuu 2013
Black Dragon : South Division
CU Phosco Lighting : Reserve Premer Division
Glenwood Printing : Reserve Supreme Division
19:45
0 - 1
Full time
Calverton Miners Welfare Res
maanantai 6 toukokuu 2013
Black Dragon : North Division
Black Dragon : South Division
lauantai 4 toukokuu 2013
Black Dragon : South Division
Black Dragon : North Division
15:00
1 - 1
Full time
Harworth Colliery Institute
Glenwood Printing : Reserve Supreme Division
15:00
1 - 1
Full time
Staveley Miners Welfare Res
CU Phosco Lighting : Reserve Premer Division
TBC
Harworth Colliery Institute Res
2 - 1
Full time
perjantai 3 toukokuu 2013
Black Dragon : North Division
Black Dragon : South Division
torstai 2 toukokuu 2013
Glenwood Printing : Reserve Supreme Division
keskiviikko 1 toukokuu 2013
Black Dragon : South Division
Glenwood Printing : Reserve Supreme Division
19:45
2 - 2
Full time
Rainworth Miners Welfare Res
19:45
3 - 0
Full time
South Normanton Athletic Res
Black Dragon : North Division
19:45
Harworth Colliery Institute
1 - 3
Full time