AFC | AFC | Che | Dea | Din | Don | Eli | Gla | Har | Hat | Kiv | Ros | SJR | Sta | Woo | Yor | |
AFC |
la 6 huhti, 15:00
AFC Bentley
AFC Phoenix
|
1 - 0
ti 8 elo, 18:30
AFC Bentley
1
Chesterfield Youth
0
|
la 4 touko, 15:00
AFC Bentley
Dearne & District
|
4 - 3
la 7 loka, 15:00
AFC Bentley
4
Dinnington Town
3
|
la 11 touko, 15:00
AFC Bentley
Doncaster City
|
ti 7 touko, 18:30
AFC Bentley
Elite FC
|
to 2 touko, 18:30
AFC Bentley
Glapwell
|
4 - 3
la 30 syys, 15:00
AFC Bentley
4
Harworth Colliery
3
|
ti 23 huhti, 18:30
AFC Bentley
Hatfield Town
|
ti 16 huhti, 18:30
AFC Bentley
Kiveton Miners Welfare
|
la 20 huhti, 15:00
AFC Bentley
Rossington Main Reserves
|
3 - 0
ti 1 elo, 18:30
AFC Bentley
3
SJR of Worksop
0
|
2 - 0
la 9 syys, 15:00
AFC Bentley
2
Staveley Miners Welfare Reserves
0
|
la 18 touko, 15:00
AFC Bentley
Woodhouse Colts
|
2 - 2
la 19 elo, 15:00
AFC Bentley
2
Yorkshire Main
2
|
|
AFC |
4 - 1
la 2 maalis, 14:00
AFC Phoenix
4
AFC Bentley
1
|
3 - 1
la 30 joulu, 14:00
AFC Phoenix
3
Chesterfield Youth
1
|
0 - 1
la 3 helmi, 14:00
AFC Phoenix
0
Dearne & District
1
|
1 - 3
la 17 helmi, 14:00
AFC Phoenix
1
Dinnington Town
3
|
0 - 5
la 19 elo, 15:00
AFC Phoenix
0
Doncaster City
5
|
1 - 3
la 20 tammi, 15:00
AFC Phoenix
1
Elite FC
3
|
4 - 1
la 14 loka, 15:00
AFC Phoenix
4
Glapwell
1
|
2 - 1
la 10 helmi, 14:00
AFC Phoenix
2
Harworth Colliery
1
|
2 - 2
la 16 maalis, 15:00
AFC Phoenix
2
Hatfield Town
2
|
2 - 3
la 23 maalis, 15:00
AFC Phoenix
2
Kiveton Miners Welfare
3
|
1 - 2
la 13 tammi, 14:00
AFC Phoenix
1
Rossington Main Reserves
2
|
0 - 2
la 16 syys, 15:00
AFC Phoenix
0
SJR of Worksop
2
|
2 - 2
la 16 joulu, 14:00
AFC Phoenix
2
Staveley Miners Welfare Reserves
2
|
la 13 huhti, 15:00
AFC Phoenix
Woodhouse Colts
|
1 - 3
la 11 marras, 14:00
AFC Phoenix
1
Yorkshire Main
3
|
|
Che |
0 - 3
la 18 marras, 15:00
Chesterfield Youth
0
AFC Bentley
3
|
ti 2 huhti, 19:45
Chesterfield Youth
AFC Phoenix
|
2 - 3
la 12 elo, 15:00
Chesterfield Youth
2
Dearne & District
3
|
0 - 0
pe 26 tammi, 19:45
Chesterfield Youth
0
Dinnington Town
0
|
to 18 huhti, 19:45
Chesterfield Youth
Doncaster City
|
ti 30 huhti, 19:45
Chesterfield Youth
Elite FC
|
ti 23 huhti, 19:45
Chesterfield Youth
Glapwell
|
ti 9 huhti, 19:45
Chesterfield Youth
Harworth Colliery
|
to 25 huhti, 19:45
Chesterfield Youth
Hatfield Town
|
la 27 huhti, 15:00
Chesterfield Youth
Kiveton Miners Welfare
|
3 - 1
pe 15 syys, 19:45
Chesterfield Youth
3
Rossington Main Reserves
1
|
la 4 touko, 15:00
Chesterfield Youth
SJR of Worksop
|
0 - 1
to 14 maalis, 19:45
Chesterfield Youth
0
Staveley Miners Welfare Reserves
1
|
1 - 2
ti 27 helmi, 19:45
Chesterfield Youth
1
Woodhouse Colts
2
|
0 - 4
ti 30 tammi, 19:45
Chesterfield Youth
0
Yorkshire Main
4
|
|
Dea |
3 - 1
la 11 marras, 15:00
Dearne & District
3
AFC Bentley
1
|
7 - 1
ti 8 elo, 19:45
Dearne & District
7
AFC Phoenix
1
|
la 13 huhti, 15:00
Dearne & District
Chesterfield Youth
|
2 - 2
la 16 maalis, 15:00
Dearne & District
2
Dinnington Town
2
|
1 - 0
pe 25 elo, 19:45
Dearne & District
1
Doncaster City
0
|
5 - 0
pe 13 loka, 19:45
Dearne & District
5
Elite FC
0
|
7 - 1
ti 31 loka, 19:45
Dearne & District
7
Glapwell
1
|
1 - 1
la 30 joulu, 15:00
Dearne & District
1
Harworth Colliery
1
|
5 - 1
ti 17 loka, 19:45
Dearne & District
5
Hatfield Town
1
|
5 - 0
pe 15 syys, 19:45
Dearne & District
5
Kiveton Miners Welfare
0
|
4 - 0
la 23 maalis, 15:00
Dearne & District
4
Rossington Main Reserves
0
|
la 6 huhti, 15:00
Dearne & District
SJR of Worksop
|
4 - 3
la 25 marras, 15:00
Dearne & District
4
Staveley Miners Welfare Reserves
3
|
ti 23 huhti, 15:00
Dearne & District
Woodhouse Colts
|
4 - 1
pe 4 elo, 19:45
Dearne & District
4
Yorkshire Main
1
|
|
Din |
la 13 huhti, 15:00
Dinnington Town
AFC Bentley
|
1 - 0
la 6 tammi, 15:00
Dinnington Town
1
AFC Phoenix
0
|
1 - 2
la 26 elo, 15:00
Dinnington Town
1
Chesterfield Youth
2
|
la 20 huhti, 15:00
Dinnington Town
Dearne & District
|
5 - 0
la 14 loka, 15:00
Dinnington Town
5
Doncaster City
0
|
4 - 2
la 25 marras, 15:00
Dinnington Town
4
Elite FC
2
|
6 - 0
la 9 joulu, 15:00
Dinnington Town
6
Glapwell
0
|
2 - 2
la 2 syys, 15:00
Dinnington Town
2
Harworth Colliery
2
|
8 - 1
la 3 helmi, 15:00
Dinnington Town
8
Hatfield Town
1
|
2 - 1
la 18 marras, 15:00
Dinnington Town
2
Kiveton Miners Welfare
1
|
3 - 3
pe 18 elo, 19:45
Dinnington Town
3
Rossington Main Reserves
3
|
2 - 1
la 30 joulu, 12:00
Dinnington Town
2
SJR of Worksop
1
|
6 - 1
la 23 maalis, 15:00
Dinnington Town
6
Staveley Miners Welfare Reserves
1
|
8 - 1
la 2 joulu, 15:00
Dinnington Town
8
Woodhouse Colts
1
|
6 - 0
la 21 loka, 15:00
Dinnington Town
6
Yorkshire Main
0
|
|
Don |
la 30 maalis, 15:00
Doncaster City
AFC Bentley
|
ti 16 huhti, 19:45
Doncaster City
AFC Phoenix
|
3 - 0
la 9 syys, 15:00
Doncaster City
3
Chesterfield Youth
0
|
3 - 1
la 17 helmi, 15:00
Doncaster City
3
Dearne & District
1
|
la 4 touko, 15:00
Doncaster City
Dinnington Town
|
la 13 huhti, 15:00
Doncaster City
Elite FC
|
11 - 0
la 2 maalis, 15:00
Doncaster City
11
Glapwell
0
|
2 - 0
ke 9 elo, 19:45
Doncaster City
2
Harworth Colliery
0
|
2 - 0
la 5 elo, 15:00
Doncaster City
2
Hatfield Town
0
|
la 20 huhti, 15:00
Doncaster City
Kiveton Miners Welfare
|
8 - 1
la 30 syys, 15:00
Doncaster City
8
Rossington Main Reserves
1
|
ti 9 huhti, 19:45
Doncaster City
SJR of Worksop
|
ti 23 huhti, 19:45
Doncaster City
Staveley Miners Welfare Reserves
|
3 - 1
pe 1 syys, 19:45
Doncaster City
3
Woodhouse Colts
1
|
4 - 1
la 7 loka, 15:00
Doncaster City
4
Yorkshire Main
1
|
|
Eli |
7 - 1
la 16 joulu, 14:00
Elite FC
7
AFC Bentley
1
|
2 - 0
la 5 elo, 15:00
Elite FC
2
AFC Phoenix
0
|
3 - 0
la 23 maalis, 15:00
Elite FC
3
Chesterfield Youth
0
|
2 - 4
la 19 elo, 15:00
Elite FC
2
Dearne & District
4
|
0 - 5
la 23 joulu, 14:00
Elite FC
0
Dinnington Town
5
|
2 - 7
la 16 syys, 15:00
Elite FC
2
Doncaster City
7
|
8 - 0
la 2 syys, 15:00
Elite FC
8
Glapwell
0
|
la 27 huhti, 15:00
Elite FC
Harworth Colliery
|
1 - 0
la 9 maalis, 15:00
Elite FC
1
Hatfield Town
0
|
5 - 2
la 13 tammi, 14:00
Elite FC
5
Kiveton Miners Welfare
2
|
6 - 1
la 9 joulu, 15:00
Elite FC
6
Rossington Main Reserves
1
|
1 - 1
la 7 loka, 15:00
Elite FC
1
SJR of Worksop
1
|
la 30 maalis, 15:00
Elite FC
Staveley Miners Welfare Reserves
|
4 - 2
la 2 maalis, 14:00
Elite FC
4
Woodhouse Colts
2
|
5 - 0
la 30 joulu, 14:00
Elite FC
5
Yorkshire Main
0
|
|
Gla |
0 - 7
la 13 tammi, 14:00
Glapwell
0
AFC Bentley
7
|
1 - 7
ti 22 elo, 18:30
Glapwell
1
AFC Phoenix
7
|
0 - 4
la 9 maalis, 14:00
Glapwell
0
Chesterfield Youth
4
|
P - P
la 30 maalis, 14:00
Glapwell
P
Dearne & District
P
|
la 27 huhti, 14:00
Glapwell
Dinnington Town
|
1 - 7
la 3 helmi, 14:00
Glapwell
1
Doncaster City
7
|
la 20 huhti, 15:00
Glapwell
Elite FC
|
la 4 touko, 15:00
Glapwell
Harworth Colliery
|
1 - 5
la 19 elo, 15:00
Glapwell
1
Hatfield Town
5
|
ti 30 huhti, 18:30
Glapwell
Kiveton Miners Welfare
|
0 - 3
la 27 tammi, 14:00
Glapwell
0
Rossington Main Reserves
3
|
ti 16 huhti, 18:30
Glapwell
SJR of Worksop
|
1 - 7
la 7 loka, 15:00
Glapwell
1
Staveley Miners Welfare Reserves
7
|
1 - 6
la 30 syys, 15:00
Glapwell
1
Woodhouse Colts
6
|
1 - 6
la 26 elo, 15:00
Glapwell
1
Yorkshire Main
6
|
|
Har |
1 - 1
la 3 helmi, 15:00
Harworth Colliery
1
AFC Bentley
1
|
la 30 maalis, 15:00
Harworth Colliery
AFC Phoenix
|
6 - 0
la 13 tammi, 15:00
Harworth Colliery
6
Chesterfield Youth
0
|
1 - 5
ti 3 loka, 19:45
Harworth Colliery
1
Dearne & District
5
|
1 - 2
la 2 maalis, 15:00
Harworth Colliery
1
Dinnington Town
2
|
0 - 4
la 18 marras, 15:00
Harworth Colliery
0
Doncaster City
4
|
2 - 4
ti 12 syys, 19:45
Harworth Colliery
2
Elite FC
4
|
7 - 1
ti 19 maalis, 19:45
Harworth Colliery
7
Glapwell
1
|
1 - 1
ti 27 helmi, 19:45
Harworth Colliery
1
Hatfield Town
1
|
3 - 1
la 26 elo, 15:00
Harworth Colliery
3
Kiveton Miners Welfare
1
|
2 - 5
la 7 loka, 15:00
Harworth Colliery
2
Rossington Main Reserves
5
|
2 - 0
ti 26 maalis, 19:45
Harworth Colliery
2
SJR of Worksop
0
|
ti 16 huhti, 19:45
Harworth Colliery
Staveley Miners Welfare Reserves
|
1 - 2
ti 5 syys, 19:45
Harworth Colliery
1
Woodhouse Colts
2
|
3 - 2
la 23 maalis, 15:00
Harworth Colliery
3
Yorkshire Main
2
|
|
Hat |
2 - 1
la 17 helmi, 14:00
Hatfield Town
2
AFC Bentley
1
|
3 - 3
la 24 helmi, 14:00
Hatfield Town
3
AFC Phoenix
3
|
2 - 2
la 6 tammi, 14:00
Hatfield Town
2
Chesterfield Youth
2
|
0 - 7
la 9 syys, 15:00
Hatfield Town
0
Dearne & District
7
|
la 30 maalis, 15:00
Hatfield Town
Dinnington Town
|
1 - 6
la 27 tammi, 14:00
Hatfield Town
1
Doncaster City
6
|
2 - 2
la 4 marras, 14:00
Hatfield Town
2
Elite FC
2
|
1 - 0
la 23 joulu, 14:00
Hatfield Town
1
Glapwell
0
|
4 - 2
la 14 loka, 15:00
Hatfield Town
4
Harworth Colliery
2
|
la 4 touko, 15:00
Hatfield Town
Kiveton Miners Welfare
|
2 - 0
la 18 marras, 14:00
Hatfield Town
2
Rossington Main Reserves
0
|
2 - 2
la 13 tammi, 14:00
Hatfield Town
2
SJR of Worksop
2
|
la 6 huhti, 15:00
Hatfield Town
Staveley Miners Welfare Reserves
|
0 - 0
la 25 marras, 14:00
Hatfield Town
0
Woodhouse Colts
0
|
0 - 2
la 16 joulu, 14:00
Hatfield Town
0
Yorkshire Main
2
|
|
Kiv |
to 25 huhti, 18:30
Kiveton Miners Welfare
AFC Bentley
|
3 - 0
la 12 elo, 15:00
Kiveton Miners Welfare
3
AFC Phoenix
0
|
2 - 3
la 3 helmi, 14:00
Kiveton Miners Welfare
2
Chesterfield Youth
3
|
1 - 5
la 7 loka, 15:00
Kiveton Miners Welfare
1
Dearne & District
5
|
0 - 2
ke 9 elo, 18:30
Kiveton Miners Welfare
0
Dinnington Town
2
|
0 - 8
la 9 maalis, 15:00
Kiveton Miners Welfare
0
Doncaster City
8
|
0 - 10
la 9 syys, 15:00
Kiveton Miners Welfare
0
Elite FC
10
|
la 6 huhti, 15:00
Kiveton Miners Welfare
Glapwell
|
6 - 3
la 11 marras, 14:00
Kiveton Miners Welfare
6
Harworth Colliery
3
|
la 13 huhti, 15:00
Kiveton Miners Welfare
Hatfield Town
|
1 - 0
ti 5 syys, 18:30
Kiveton Miners Welfare
1
Rossington Main Reserves
0
|
4 - 3
la 2 syys, 15:00
Kiveton Miners Welfare
4
SJR of Worksop
3
|
2 - 2
la 14 loka, 15:00
Kiveton Miners Welfare
2
Staveley Miners Welfare Reserves
2
|
1 - 1
la 23 joulu, 14:00
Kiveton Miners Welfare
1
Woodhouse Colts
1
|
2 - 4
la 27 tammi, 14:00
Kiveton Miners Welfare
2
Yorkshire Main
4
|
|
Ros |
1 - 2
la 12 elo, 15:00
Rossington Main Reserves
1
AFC Bentley
2
|
1 - 3
la 25 marras, 15:00
Rossington Main Reserves
1
AFC Phoenix
3
|
0 - 1
ti 26 maalis, 19:45
Rossington Main Reserves
0
Chesterfield Youth
1
|
1 - 5
la 2 syys, 15:00
Rossington Main Reserves
1
Dearne & District
5
|
ti 9 huhti, 15:00
Rossington Main Reserves
Dinnington Town
|
1 - 3
la 11 marras, 15:00
Rossington Main Reserves
1
Doncaster City
3
|
5 - 4
la 10 helmi, 15:00
Rossington Main Reserves
5
Elite FC
4
|
9 - 0
la 9 syys, 15:00
Rossington Main Reserves
9
Glapwell
0
|
la 6 huhti, 15:00
Rossington Main Reserves
Harworth Colliery
|
7 - 2
ke 9 elo, 19:45
Rossington Main Reserves
7
Hatfield Town
2
|
3 - 1
la 16 maalis, 15:00
Rossington Main Reserves
3
Kiveton Miners Welfare
1
|
2 - 3
ke 13 maalis, 19:45
Rossington Main Reserves
2
SJR of Worksop
3
|
1 - 0
pe 25 elo, 19:45
Rossington Main Reserves
1
Staveley Miners Welfare Reserves
0
|
ti 30 huhti, 19:45
Rossington Main Reserves
Woodhouse Colts
|
2 - 2
ti 17 loka, 19:45
Rossington Main Reserves
2
Yorkshire Main
2
|
|
SJR |
3 - 0
la 9 maalis, 15:00
SJR of Worksop
3
AFC Bentley
0
|
ti 23 huhti, 18:30
SJR of Worksop
AFC Phoenix
|
la 20 huhti, 15:00
SJR of Worksop
Chesterfield Youth
|
la 27 huhti, 14:00
SJR of Worksop
Dearne & District
|
0 - 1
la 9 syys, 15:00
SJR of Worksop
0
Dinnington Town
1
|
0 - 2
la 12 elo, 15:00
SJR of Worksop
0
Doncaster City
2
|
4 - 3
la 17 helmi, 14:00
SJR of Worksop
4
Elite FC
3
|
3 - 1
la 16 maalis, 15:00
SJR of Worksop
3
Glapwell
1
|
ti 30 huhti, 18:30
SJR of Worksop
Harworth Colliery
|
2 - 1
la 30 syys, 15:00
SJR of Worksop
2
Hatfield Town
1
|
ti 2 huhti, 18:30
SJR of Worksop
Kiveton Miners Welfare
|
la 30 maalis, 15:00
SJR of Worksop
Rossington Main Reserves
|
la 13 huhti, 15:00
SJR of Worksop
Staveley Miners Welfare Reserves
|
3 - 0
la 23 maalis, 15:00
SJR of Worksop
3
Woodhouse Colts
0
|
0 - 3
ke 23 elo, 18:30
SJR of Worksop
0
Yorkshire Main
3
|
|
Sta |
3 - 2
la 27 tammi, 15:00
Staveley Miners Welfare Reserves
3
AFC Bentley
2
|
3 - 0
la 2 joulu, 15:00
Staveley Miners Welfare Reserves
3
AFC Phoenix
0
|
0 - 5
pe 29 syys, 19:45
Staveley Miners Welfare Reserves
0
Chesterfield Youth
5
|
1 - 2
la 13 tammi, 15:00
Staveley Miners Welfare Reserves
1
Dearne & District
2
|
0 - 3
la 23 syys, 15:00
Staveley Miners Welfare Reserves
0
Dinnington Town
3
|
0 - 3
ke 14 helmi, 19:45
Staveley Miners Welfare Reserves
0
Doncaster City
3
|
3 - 1
la 18 marras, 15:00
Staveley Miners Welfare Reserves
3
Elite FC
1
|
1 - 2
ke 6 joulu, 19:45
Staveley Miners Welfare Reserves
1
Glapwell
2
|
0 - 1
la 16 maalis, 15:00
Staveley Miners Welfare Reserves
0
Harworth Colliery
1
|
6 - 4
la 12 elo, 15:00
Staveley Miners Welfare Reserves
6
Hatfield Town
4
|
3 - 1
la 17 helmi, 15:00
Staveley Miners Welfare Reserves
3
Kiveton Miners Welfare
1
|
2 - 1
ke 20 joulu, 19:45
Staveley Miners Welfare Reserves
2
Rossington Main Reserves
1
|
0 - 4
la 2 maalis, 15:00
Staveley Miners Welfare Reserves
0
SJR of Worksop
4
|
3 - 2
ke 2 elo, 19:45
Staveley Miners Welfare Reserves
3
Woodhouse Colts
2
|
3 - 0
la 3 helmi, 15:00
Staveley Miners Welfare Reserves
3
Yorkshire Main
0
|
|
Woo |
la 27 huhti, 15:00
Woodhouse Colts
AFC Bentley
|
3 - 4
la 27 tammi, 14:00
Woodhouse Colts
3
AFC Phoenix
4
|
1 - 3
la 14 loka, 15:00
Woodhouse Colts
1
Chesterfield Youth
3
|
0 - 4
la 24 helmi, 14:00
Woodhouse Colts
0
Dearne & District
4
|
la 11 touko, 15:00
Woodhouse Colts
Dinnington Town
|
0 - 10
la 30 joulu, 14:00
Woodhouse Colts
0
Doncaster City
10
|
la 6 huhti, 15:00
Woodhouse Colts
Elite FC
|
7 - 1
la 12 elo, 15:00
Woodhouse Colts
7
Glapwell
1
|
la 20 huhti, 15:00
Woodhouse Colts
Harworth Colliery
|
2 - 3
la 26 elo, 15:00
Woodhouse Colts
2
Hatfield Town
3
|
2 - 1
la 19 elo, 15:00
Woodhouse Colts
2
Kiveton Miners Welfare
1
|
2 - 1
la 16 joulu, 14:00
Woodhouse Colts
2
Rossington Main Reserves
1
|
0 - 3
la 3 helmi, 14:00
Woodhouse Colts
0
SJR of Worksop
3
|
1 - 5
la 10 helmi, 14:00
Woodhouse Colts
1
Staveley Miners Welfare Reserves
5
|
3 - 4
la 9 maalis, 15:00
Woodhouse Colts
3
Yorkshire Main
4
|
|
Yor |
2 - 3
la 16 maalis, 15:00
Yorkshire Main
2
AFC Bentley
3
|
8 - 0
la 2 syys, 15:00
Yorkshire Main
8
AFC Phoenix
0
|
la 6 huhti, 15:00
Yorkshire Main
Chesterfield Youth
|
1 - 5
la 30 syys, 15:00
Yorkshire Main
1
Dearne & District
5
|
4 - 2
la 24 helmi, 14:00
Yorkshire Main
4
Dinnington Town
2
|
la 27 huhti, 15:00
Yorkshire Main
Doncaster City
|
1 - 4
la 12 elo, 15:00
Yorkshire Main
1
Elite FC
4
|
9 - 3
la 17 helmi, 14:00
Yorkshire Main
9
Glapwell
3
|
la 13 huhti, 15:00
Yorkshire Main
Harworth Colliery
|
la 20 huhti, 14:00
Yorkshire Main
Hatfield Town
|
la 30 maalis, 15:00
Yorkshire Main
Kiveton Miners Welfare
|
la 4 touko, 15:00
Yorkshire Main
Rossington Main Reserves
|
1 - 0
la 14 loka, 15:00
Yorkshire Main
1
SJR of Worksop
0
|
3 - 1
la 16 syys, 15:00
Yorkshire Main
3
Staveley Miners Welfare Reserves
1
|
3 - 0
la 13 tammi, 14:00
Yorkshire Main
3
Woodhouse Colts
0
|
Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.
Subscribe