Confirm your age. Are you 18 or over?

Results

tiistai 12 marraskuu 2019

Macron Store Stoke Division One North

19:45
Selston Reserves
vs
St Joseph’s Rockware of Worksop

Sheffield & Hallamshire FA Senior Cup - Round Three

19:45
Dinnington Town
vs
Hemsworth MW

Steelbeams Derby Presidents Cup - Group Stage

19:45
Harworth Colliery Reserves
vs
Cromford and Wirksworth Town
19:45
Holbrook Sports Reserves
vs
Boynton Sports
TBC
Selston Reserves
vs
Bakewell Town

Abacus Lighting Floodlit Cup - Round Two

19:45
Mansfield Hosiery Mills
vs
Blidworth Welfare

lauantai 9 marraskuu 2019

Black Dragon Badges North Division

14:00
AFC Bentley
P - P
Renishaw Rangers
15:00
Appleby Frodingham
P - P
Phoenix
14:00
Askern
2 - 3 Full time
Collingham
14:00
Crowle Town Colts
P - P
Newark Town
15:00
Dinnington Town
3 - 2 Full time
Sutton Rovers
14:00
Thorne Colliery
P - P
Retford United

Black Dragon Badges South Division

15:00
Ashland Rovers
0 - 7 Full time
Sherwood Colliery Reserves
15:00
Blidworth Welfare
P - P
Teversal Reserves
15:00
Clay Cross Town
P - P
Pinxton
14:00
Linby Colliery Welfare
2 - 2 Full time
Hilton Harriers
14:00
Rowsley 86
P - P
Mansfield Hosiery Mills
14:00
Underwood Villa
P - P
Arnold Town

Macron Store Stoke Division One North

14:00
Boynton Sports
3 - 2 Full time
Wakefield Reserves
15:00
Retford United Reserves
P - P
Epworth Town Colts

Macron Store Stoke Division One South

15:00
FC Sez
7 - 2 Full time
Bakewell Town
14:00
Ripley Town
P - P
Holbrook St Michaels Reserves

Nottinghamshire FA Senior Trophy - Round Two

13:30
Linby Colliery Reserves
P - P
Nottingham Education
13:30
Nottingham FC
4 - 0 Full time
AFC Villa
13:30
Selston Reserves
P - P
Carlton Town Amateur Reserves

Derbyshire FA Divisional Cup (South) - Round Two

13:30
Mickleover Sports Reserves
5 - 0 Full time
Stapenhill Development

torstai 7 marraskuu 2019

Black Dragon Badges North Division

19:45
Staveley Miners Welfare Reserves
P - P
Sutton Rovers

keskiviikko 6 marraskuu 2019

Macron Store Stoke Division One North

19:45
Retford United Reserves
1 - 3 Full time
St Joseph’s Rockware of Worksop

tiistai 5 marraskuu 2019

FA Vase - Second Round

Att. 188
Clay Cross Town
3 - 1 Full time
Sherwood Colliery

lauantai 2 marraskuu 2019

Macron Store Stoke Division One North

15:00
Boynton Sports
5 - 3 Full time
Chesterfield Town

Macron Store Stoke Division One South

15:00
FC Sez
1 - 2 Full time
Cromford and Wirksworth Town

Black Dragon Badges North Division

15:00
Harworth Colliery
2 - 2 Full time
Dronfield Town Reserves
Att. 57
Newark Town
5 - 0 Full time
AFC Bentley
14:00
Phoenix
0 - 1 Full time
Dinnington Town
14:00
Renishaw Rangers
4 - 1 Full time
Staveley Miners Welfare Reserves

Black Dragon Badges South Division

15:00
Holbrook Sports
P - P
Underwood Villa

Lincolnshire FA Junior Cup - Round Two

13:30
Crowle Town Colts
2 - 1 Full time
Butchers Arms

West Riding FA Challenge Cup - Round Two

14:00
Linthwaite Athletic
4 - 2 Full time
Thorne Colliery

Nottinghamshire FA Senior Trophy - Round Two

13:30
Stapleford Town Reserves
0 - 4 Full time
Retford United Reserves

Steelbeams Derby Presidents Cup - Group Stage

14:00
Wakefield Reserves
3 - 2 Full time
Heanor Town Reserves

perjantai 1 marraskuu 2019

Black Dragon Badges South Division

19:45
Mansfield Hosiery Mills
1 - 0 Full time
Ashland Rovers

Lincolnshire FA Junior Cup - Round Two

19:45
Hykeham Town
4 - 1 Full time
Epworth Town Colts

Latest news

The Saturday Roundup - November 9th
General The Saturday Roundup - November 9th

Another rain-ruined Saturday - here's a roundup of what was left

Team of the Month for October
General Team of the Month for October

The Central Midlands League Team of the Month for October is Clay Cross Town.

Fair Play awards announced
General Fair Play awards announced

The winners of the Fair Play awards for the first three months of the season have been announced.

Central Midlands Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe