Confirm your age. Are you 18 or over?

Fixtures

Saturday 4 January 2020

Black Dragon Badges North Division

14:00
AFC Bentley
vs
Askern
15:00
Appleby Frodingham
vs
Dinnington Town
15:00
Harworth Colliery
vs
Newark Town
14:00
Phoenix
vs
Crowle Town Colts
14:00
Renishaw Rangers
vs
Retford United
14:00
Sutton Rovers
vs
Collingham

Macron Store Stoke Division One South

15:00
Borrowash Victoria Development
vs
Bakewell Town
15:00
Holbrook Sports Reserves
vs
Woodhouse Colts
14:00
Holbrook St Michaels Reserves
vs
FC Sez
14:00
Ripley Town
vs
Sports Gateway
14:00
Wirksworth Ivanhoe
vs
Long Eaton United Community

Macron Store Stoke Division One North

14:00
Boynton Sports
vs
Retford United Reserves
14:00
Chesterfield Town
vs
Epworth Town Colts
14:00
Linby Colliery Reserves
vs
St Joseph’s Rockware of Worksop
14:00
Nottingham Education FC
vs
Harworth Colliery Reserves
15:00
Nottingham FC
vs
Selston Reserves

Black Dragon Badges South Division

15:00
Clay Cross Town
vs
Blidworth Welfare
15:00
Holbrook Sports
vs
Linby Colliery Welfare
15:00
Pinxton
vs
Hilton Harriers
14:00
Rowsley 86
vs
Mickleover RBL
15:00
Sherwood Colliery Reserves
vs
Mansfield Hosiery Mills
14:00
Swanwick Pentrich Road
vs
Ashland Rovers
14:00
Underwood Villa
vs
Holbrook St Michaels

Tuesday 7 January 2020

Steelbeams Derby Presidents Cup - Group Stage

19:45
Long Eaton United Community
vs
Wakefield Reserves

Wednesday 8 January 2020

Macron Store Stoke Division One South

19:45
Heanor Town Reserves
vs
Cromford and Wirksworth Town

Thursday 9 January 2020

Steelbeams Derby Presidents Cup - Group Stage

19:45
Mickleover Sports Reserves
vs
Selston Reserves

Friday 10 January 2020

Black Dragon Badges South Division

19:45
Holbrook Sports
vs
Holbrook St Michaels

Saturday 11 January 2020

Black Dragon Badges South Division

15:00
Ashland Rovers
vs
Rowsley 86
15:00
Blidworth Welfare
vs
Underwood Villa
14:00
Hilton Harriers
vs
Mansfield Hosiery Mills
14:00
Linby Colliery Welfare
vs
Arnold Town
14:00
Mickleover RBL
vs
Clay Cross Town
15:00
Sherwood Colliery Reserves
vs
Swanwick Pentrich Road

Black Dragon Badges North Division

14:00
Askern
vs
Dinnington Town
15:00
Collingham
vs
Renishaw Rangers
14:00
Crowle Town Colts
vs
Harworth Colliery
15:00
Dronfield Town Reserves
vs
Retford United
15:00
Newark Town
vs
Thorne Colliery
14:00
Phoenix
vs
Sutton Rovers
15:00
Staveley Miners Welfare Reserves
vs
AFC Bentley

Macron Store Stoke Division One South

15:00
Borrowash Victoria Development
vs
Woodhouse Colts
14:00
Cromford and Wirksworth Town
vs
Heanor Town Reserves
15:00
FC Sez
vs
Holbrook Sports Reserves
14:00
Holbrook St Michaels Reserves
vs
Wirksworth Ivanhoe
15:00
Long Eaton United Community
vs
Sports Gateway

Macron Store Stoke Division One North

14:00
Harworth Colliery Reserves
vs
Epworth Town Colts
14:00
Nottingham FC
vs
Boynton Sports
14:00
Selston Reserves
vs
Linby Colliery Reserves
14:00
St Joseph’s Rockware of Worksop
vs
Nottingham Education FC
14:00
Wakefield Reserves
vs
Chesterfield Town

Tuesday 14 January 2020

Black Dragon Badges South Division

19:45
Teversal Reserves
vs
Pinxton

Saturday 18 January 2020

Black Dragon Badges South Division

15:00
Arnold Town
vs
Holbrook St Michaels
15:00
Clay Cross Town
vs
Ashland Rovers
14:00
Hilton Harriers
vs
Sherwood Colliery Reserves
15:00
Holbrook Sports
vs
Blidworth Welfare
15:00
Mansfield Hosiery Mills
vs
Teversal Reserves
15:00
Pinxton
vs
Linby Colliery Welfare
14:00
Swanwick Pentrich Road
vs
Rowsley 86
14:00
Underwood Villa
vs
Mickleover RBL

Black Dragon Badges North Division

15:00
Dinnington Town
vs
Staveley Miners Welfare Reserves
15:00
Dronfield Town Reserves
vs
Askern
15:00
Harworth Colliery
vs
Appleby Frodingham
14:00
Renishaw Rangers
vs
Phoenix
15:00
Retford United
vs
Collingham
14:00
Sutton Rovers
vs
Newark Town
14:00
Thorne Colliery
vs
Crowle Town Colts

Macron Store Stoke Division One North

14:00
Epworth Town Colts
vs
St Joseph’s Rockware of Worksop
14:00
Linby Colliery Reserves
vs
Harworth Colliery Reserves
14:00
Nottingham Education FC
vs
Chesterfield Town
14:00
Wakefield Reserves
vs
Nottingham FC

Macron Store Stoke Division One South

15:00
Heanor Town Reserves
vs
Bakewell Town
15:00
Holbrook Sports Reserves
vs
Borrowash Victoria Development
15:00
Sports Gateway
vs
Holbrook St Michaels Reserves
14:00
Wirksworth Ivanhoe
vs
Ripley Town

Steelbeams Derby Presidents Cup - Group Stage

14:00
Boynton Sports
vs
Cromford and Wirksworth Town

Tuesday 21 January 2020

Macron Store Stoke Division One North

19:45
Selston Reserves
vs
Boynton Sports

Saturday 25 January 2020

Black Dragon Badges North Division

14:00
AFC Bentley
vs
Dinnington Town
15:00
Appleby Frodingham
vs
Thorne Colliery
14:00
Askern
vs
Harworth Colliery
14:00
Crowle Town Colts
vs
Sutton Rovers
15:00
Newark Town
vs
Renishaw Rangers
15:00
Staveley Miners Welfare Reserves
vs
Dronfield Town Reserves

Black Dragon Badges South Division

15:00
Ashland Rovers
vs
Underwood Villa
15:00
Blidworth Welfare
vs
Arnold Town
14:00
Hilton Harriers
vs
Swanwick Pentrich Road
14:00
Holbrook St Michaels
vs
Pinxton
14:00
Linby Colliery Welfare
vs
Mansfield Hosiery Mills
14:00
Mickleover RBL
vs
Holbrook Sports
14:00
Rowsley 86
vs
Clay Cross Town
15:00
Teversal Reserves
vs
Sherwood Colliery Reserves

Macron Store Stoke Division One North

14:00
Epworth Town Colts
vs
Selston Reserves
15:00
Retford United Reserves
vs
Linby Colliery Reserves
14:00
St Joseph’s Rockware of Worksop
vs
Chesterfield Town
14:00
Wakefield Reserves
vs
Nottingham Education FC

Macron Store Stoke Division One South

15:00
FC Sez
vs
Holbrook St Michaels Reserves
14:00
Long Eaton United Community
vs
Holbrook Sports Reserves
15:00
Sports Gateway
vs
Mickleover Sports Reserves
14:00
Wirksworth Ivanhoe
vs
Cromford and Wirksworth Town
14:00
Woodhouse Colts
vs
Heanor Town Reserves

Steelbeams Derby Presidents Cup - Group Stage

15:00
Boynton Sports
vs
Ripley Town

Thursday 30 January 2020

Macron Store Stoke Division One South

19:45
Mickleover Sports Reserves
vs
Cromford and Wirksworth Town

Latest news

The Saturday Roundup - November 9th
General The Saturday Roundup - November 9th

Another rain-ruined Saturday - here's a roundup of what was left

Team of the Month for October
General Team of the Month for October

The Central Midlands League Team of the Month for October is Clay Cross Town.

Fair Play awards announced
General Fair Play awards announced

The winners of the Fair Play awards for the first three months of the season have been announced.

Central Midlands Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe