Tuesday 30 April 2013
Black Dragon : South Division
Black Dragon : North Division
18:30
1 - 4
Full time
Thoresby Colliery Welfare
CU Phosco Lighting : Reserve Premer Division
19:45
Harworth Colliery Institute Res
3 - 3
Full time
Monday 29 April 2013
Glenwood Printing : Reserve Supreme Division
Saturday 27 April 2013
Black Dragon : North Division
15:00
4 - 2
Full time
Thoresby Colliery Welfare
15:00
Harworth Colliery Institute
2 - 2
Full time
Black Dragon : South Division
CU Phosco Lighting : Reserve Premer Division
15:00
2 - 1
Full time
Harworth Colliery Institute Res
Glenwood Printing : Reserve Supreme Division
15:00
5 - 1
Full time
Staveley Miners Welfare Res
15:00
1 - 0
Full time
Rainworth Miners Welfare Res
Thursday 25 April 2013
Black Dragon : North Division
Wednesday 24 April 2013
CU Phosco Lighting : Reserve Premer Division
Black Dragon : South Division
Glenwood Printing : Reserve Supreme Division
19:45
4 - 0
Full time
Calverton Miners Welfare Res
19:45
South Normanton Athletic Res
2 - 1
Full time
Tuesday 23 April 2013
Black Dragon : North Division
CU Phosco Lighting : Reserve Premer Division
TBC
vs
Real United Res [WITHDRAWN]
TBC
Harworth Colliery Institute Res
2 - 4
Full time
Glenwood Printing : Reserve Supreme Division
Monday 22 April 2013
Glenwood Printing : Reserve Supreme Division
19:45
3 - 0
Full time
Calverton Miners Welfare Res
Black Dragon : South Division
Saturday 20 April 2013
CU Phosco Lighting : Reserve Premer Division
15:00
5 - 0
Full time
Harworth Colliery Institute Res
Glenwood Printing : Reserve Supreme Division
15:00
2 - 4
Full time
South Normanton Athletic Res
15:00
Rainworth Miners Welfare Res
3 - 1
Full time
15:00
Staveley Miners Welfare Res
4 - 1
Full time
Calverton Miners Welfare Res
Black Dragon : North Division
15:00
4 - 3
Full time
Harworth Colliery Institute
15:00
4 - 1
Full time
Thoresby Colliery Welfare
Black Dragon : South Division
Friday 19 April 2013
Black Dragon : North Division
Thursday 18 April 2013
Glenwood Printing : Reserve Supreme Division
Wednesday 17 April 2013
Glenwood Printing : Reserve Supreme Division
Black Dragon : South Division
CU Phosco Lighting : Reserve Premer Division
Black Dragon : North Division
Tuesday 16 April 2013
Black Dragon : North Division
Black Dragon : South Division
Glenwood Printing : Reserve Supreme Division
19:45
Rainworth Miners Welfare Res
4 - 1
Full time
Monday 15 April 2013
Glenwood Printing : Reserve Supreme Division
Black Dragon : South Division
Saturday 13 April 2013
Black Dragon : South Division
CU Phosco Lighting : Reserve Premer Division
15:00
0 - 1
Full time
Harworth Colliery Institute Res
Glenwood Printing : Reserve Supreme Division
15:00
Calverton Miners Welfare Res
2 - 6
Full time
15:00
0 - 3
Full time
Staveley Miners Welfare Res
Black Dragon : North Division
15:00
Harworth Colliery Institute
0 - 5
Full time
15:00
Thoresby Colliery Welfare
1 - 4
Full time
Wednesday 10 April 2013
Glenwood Printing : Reserve Supreme Division
19:45
South Normanton Athletic Res
0 - 1
Full time
Staveley Miners Welfare Res
Black Dragon : South Division
Black Dragon : North Division
18:30
Thoresby Colliery Welfare
W - L
Tuesday 9 April 2013
CU Phosco Lighting : Reserve Premer Division
Black Dragon : North Division
Glenwood Printing : Reserve Supreme Division
19:45
3 - 1
Full time
Calverton Miners Welfare Res
Black Dragon : South Division
Saturday 6 April 2013
CU Phosco Lighting : Reserve Premer Division
Black Dragon : North Division
15:00
3 - 5
Full time
Harworth Colliery Institute
15:00
Thoresby Colliery Welfare
1 - 3
Full time
Black Dragon : South Division
Glenwood Printing : Reserve Supreme Division
15:00
Calverton Miners Welfare Res
0 - 2
Full time
15:00
0 - 2
Full time
Staveley Miners Welfare Res
15:00
Rainworth Miners Welfare Res
5 - 0
Full time
15:00
South Normanton Athletic Res
10 - 1
Full time
Wednesday 3 April 2013
Glenwood Printing : Reserve Supreme Division
19:45
2 - 5
Full time
South Normanton Athletic Res
19:45
2 - 1
Full time
Staveley Miners Welfare Res
19:45
Rainworth Miners Welfare Res
3 - 2
Full time
Black Dragon : South Division
CU Phosco Lighting : Reserve Premer Division
Tuesday 2 April 2013
CU Phosco Lighting : Reserve Premer Division
19:45
3 - 2
Full time
Harworth Colliery Institute Res
Glenwood Printing : Reserve Supreme Division
Monday 1 April 2013
Black Dragon : South Division
CU Phosco Lighting : Reserve Premer Division
Black Dragon : North Division
15:00
Thoresby Colliery Welfare
3 - 4
Full time
15:00
1 - 0
Full time
Harworth Colliery Institute