Saturday 28 November 2009

Black Dragon Premier Division

TBC
Bentley Colliery
1 - 5 Full time
FC Brimington
TBC
Church Warsop Miners Welfare
3 - 1 Full time
Thorne Colliery
TBC
Dronfield Town
4 - 0 Full time
Welbeck Welfare
TBC
Hutton Cranswick United
2 - 2 Full time
Kiveton Park IV
TBC
Phoenix Sports & Social Club
6 - 1 Full time
Bulwell Town
TBC
South Normanton
1 - 3 Full time
Easington United
TBC
Thoresby CW
1 - 0 Full time
FC 05
TBC
Yorkshire Main
3 - 5 Full time
Parkhouse

Buckingham Insurance Sup. Division

15:00
Grantham Rangers
0 - 5 Full time
Westella & Willerby
15:00
Harworth CI
P - P
Kinsley Boys
15:00
Kimberley Town
3 - 0 Full time
Calverton MW
15:00
Kirkby Town
5 - 2 Full time
Parramore Sports
15:00
Louth Town
1 - 5 Full time
Forest Town
15:00
Nettleham
2 - 1 Full time
Blidworth Welfare
15:00
Ollerton Town
2 - 2 Full time
Newark Town
15:00
Southwell City
2 - 2 Full time
Pinxton
15:00
Sutton Town AFC
P - P
Clipstone Welfare

Abacus Lighting Reserve Premier Division

TBC
Calverton M W Reserves
2 - 1 Full time
Thoresby CW
TBC
Newark Town Reserves
4 - 5 Full time
Dronfield Town Reserves
TBC
Pinxton Reserves
2 - 2 Full time
South Normanton Reserves

Abacus Lighting Res. Sup. Division

15:00
Carlton Town Reserves
1 - 2 Full time
Holbrook MW Reserves
15:00
Dunkirk Reserves
3 - 4 Full time
Rainworth MW Reserves
15:00
Forest Town Reserves
1 - 2 Full time
Sutton Town AFC Reserves
15:00
Graham St Prims Reserves
3 - 1 Full time
Teversal Reserves
15:00
Shirebrook Town Reserves
4 - 3 Full time
Radford Reserves
15:00
Staveley MW Reserves
1 - 3 Full time
Mickleover Sports Reserves

Thursday 26 November 2009

Buckingham Insurance Sup. Division

19:45
Kimberley Town
vs
Parramore Sports

Wednesday 25 November 2009

Abacus Lighting Res. Sup. Division

19:45
Carlton Town Reserves
3 - 0 Full time
Radford Reserves

Saturday 21 November 2009

Black Dragon Premier Division

TBC
Bentley Colliery
2 - 1 Full time
Hutton Cranswick United
TBC
Church Warsop Miners Welfare
3 - 1 Full time
South Normanton
TBC
Easington United
1 - 2 Full time
Yorkshire Main
TBC
FC 05
2 - 2 Full time
Welbeck Welfare
TBC
Parkhouse
1 - 6 Full time
Dronfield Town
TBC
Phoenix Sports & Social Club
2 - 2 Full time
FC Brimington
TBC
Thoresby CW
1 - 1 Full time
Kiveton Park IV

Buckingham Insurance Sup. Division

15:00
Blidworth Welfare
P - P
Kirkby Town
15:00
Calverton MW
2 - 0 Full time
Kinsley Boys
15:00
Grantham Rangers
0 - 6 Full time
Forest Town
15:00
Harworth CI
3 - 3 Full time
Kimberley Town
15:00
Nettleham
0 - 3 Full time
Ollerton Town
15:00
Newark Town
0 - 3 Full time
Sutton Town AFC
15:00
Parramore Sports
0 - 2 Full time
Clipstone Welfare
15:00
Westella & Willerby
1 - 2 Full time
Louth Town

Abacus Lighting Reserve Premier Division

TBC
Clipstone Welfare Reserves
3 - 0 Full time
Thoresby CW
TBC
Kiveton Park Reserves
4 - 2 Full time
Nettleham Reserves
TBC
Ollerton Town Reserves
3 - 3 Full time
Harworth C I
TBC
Pinxton Reserves
2 - 1 Full time
Newark Town Reserves
TBC
South Normanton Reserves
2 - 3 Full time
Church Warsop Miners Welfare Reserves

Abacus Lighting Res. Sup. Division

15:00
Dunkirk Reserves
6 - 1 Full time
Blidworth Welfare Reserves
15:00
Radford Reserves
1 - 8 Full time
Staveley MW Reserves
15:00
Rainworth MW Reserves
3 - 2 Full time
Belper Town Reserves
15:00
Sutton Town AFC Reserves
2 - 1 Full time
Shirebrook Town Reserves
15:00
Teversal Reserves
4 - 2 Full time
Heanor Town Reserves

Tuesday 17 November 2009

Buckingham Insurance Sup. Division

19:45
Blidworth Welfare
1 - 2 Full time
Newark Town
19:45
Ollerton Town
0 - 0 Full time
Westella & Willerby

Saturday 14 November 2009

Black Dragon Premier Division

TBC
Dronfield Town
3 - 2 Full time
FC 05
TBC
FC Brimington
1 - 4 Full time
Thoresby CW
TBC
Hutton Cranswick United
1 - 2 Full time
Yorkshire Main
TBC
Kiveton Park IV
2 - 2 Full time
Parkhouse
TBC
South Normanton
1 - 2 Full time
Phoenix Sports & Social Club
TBC
Thorne Colliery
2 - 2 Full time
Easington United
TBC
Welbeck Welfare
0 - 7 Full time
Church Warsop Miners Welfare

Buckingham Insurance Sup. Division

15:00
Clipstone Welfare
1 - 1 Full time
Pinxton
15:00
Forest Town
1 - 2 Full time
Harworth CI
15:00
Kinsley Boys
0 - 3 Full time
Newark Town
15:00
Kirkby Town
2 - 1 Full time
Calverton MW
15:00
Louth Town
5 - 0 Full time
Grantham Rangers
15:00
Nettleham
0 - 3 Full time
Southwell City
15:00
Parramore Sports
3 - 1 Full time
Blidworth Welfare
15:00
Sutton Town AFC
4 - 2 Full time
Westella & Willerby

Abacus Lighting Reserve Premier Division

TBC
Church Warsop Miners Welfare Reserves
1 - 3 Full time
Clipstone Welfare Reserves
TBC
Harworth C I
4 - 1 Full time
Kiveton Park Reserves
TBC
Newark Town Reserves
1 - 3 Full time
Calverton M W Reserves
TBC
Thoresby CW
2 - 0 Full time
Nettleham Reserves

Abacus Lighting Res. Sup. Division

15:00
Belper Town Reserves
2 - 3 Full time
Teversal Reserves
15:00
Blidworth Welfare Reserves
0 - 3 Full time
Sutton Town AFC Reserves
15:00
Heanor Town Reserves
2 - 5 Full time
Rainworth MW Reserves
15:00
Mickleover Sports Reserves
3 - 0 Full time
Graham St Prims Reserves
15:00
Radford Reserves
3 - 4 Full time
Forest Town Reserves
15:00
Shirebrook Town Reserves
5 - 4 Full time
Holbrook MW Reserves

Friday 13 November 2009

Abacus Lighting Reserve Premier Division

TBC
Ollerton Town Reserves
0 - 2 Full time
South Normanton Reserves

Thursday 12 November 2009

Black Dragon Premier Division

TBC
Church Warsop Miners Welfare
3 - 2 Full time
Phoenix Sports & Social Club
TBC
Dronfield Town
4 - 2 Full time
FC Brimington
TBC
Easington United
4 - 2 Full time
Bentley Colliery
TBC
FC 05
1 - 0 Full time
Thoresby CW
TBC
Kiveton Park IV
1 - 3 Full time
Bulwell Town
TBC
South Normanton
2 - 0 Full time
Hutton Cranswick United
TBC
Yorkshire Main
2 - 1 Full time
Welbeck Welfare

Wednesday 11 November 2009

Buckingham Insurance Sup. Division

19:45
Parramore Sports
1 - 2 Full time
Pinxton

Abacus Lighting Res. Sup. Division

19:45
Carlton Town Reserves
1 - 0 Full time
Dunkirk Reserves

Tuesday 10 November 2009

Abacus Lighting Res. Sup. Division

19:45
Mickleover Sports Reserves
2 - 2 Full time
Belper Town Reserves

Saturday 7 November 2009

Black Dragon Premier Division

TBC
Bentley Colliery
1 - 2 Full time
South Normanton
TBC
Easington United
1 - 1 Full time
Kiveton Park IV
TBC
FC 05
1 - 0 Full time
Thorne Colliery
TBC
Parkhouse
2 - 3 Full time
FC Brimington
TBC
Phoenix Sports & Social Club
4 - 1 Full time
Hutton Cranswick United

Buckingham Insurance Sup. Division

15:00
Blidworth Welfare
1 - 3 Full time
Southwell City
15:00
Calverton MW
3 - 2 Full time
Nettleham
15:00
Grantham Rangers
0 - 7 Full time
Kirkby Town
15:00
Harworth CI
4 - 2 Full time
Pinxton
15:00
Kimberley Town
4 - 1 Full time
Clipstone Welfare
15:00
Newark Town
3 - 0 Full time
Parramore Sports
15:00
Ollerton Town
3 - 2 Full time
Kinsley Boys
15:00
Westella & Willerby
1 - 1 Full time
Forest Town

Abacus Lighting Reserve Premier Division

TBC
Clipstone Welfare Reserves
0 - 3 Full time
Newark Town Reserves
TBC
Dronfield Town Reserves
2 - 1 Full time
Harworth C I
TBC
Kiveton Park Reserves
2 - 2 Full time
Calverton M W Reserves
TBC
Nettleham Reserves
1 - 3 Full time
Pinxton Reserves
TBC
Thoresby CW
0 - 4 Full time
Ollerton Town Reserves

Abacus Lighting Res. Sup. Division

15:00
Belper Town Reserves
2 - 0 Full time
Radford Reserves
15:00
Heanor Town Reserves
0 - 7 Full time
Staveley MW Reserves
15:00
Holbrook MW Reserves
1 - 1 Full time
Mickleover Sports Reserves

Wednesday 4 November 2009

Buckingham Insurance Sup. Division

19:45
Parramore Sports
2 - 1 Full time
Southwell City

Latest news

The Saturday Roundup - September 26th
General The Saturday Roundup - September 26th

All the news, results and scorers from Saturday's matches

The Saturday Roundup - September 19th
General The Saturday Roundup - September 19th

All the scores and (almost) all the scorers from a busy Saturday

Midweek Roundup for September 16th
General Midweek Roundup for September 16th

A roundup of the midweek matches

Central Midlands Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe