Saturday 27 February 2010

Black Dragon Premier Division

TBC
Bulwell Town
2 - 1 Full time
Phoenix Sports & Social Club
TBC
Church Warsop Miners Welfare
3 - 5 Full time
FC Brimington
TBC
Kiveton Park IV
4 - 0 Full time
Hutton Cranswick United
TBC
Thoresby CW
3 - 2 Full time
Yorkshire Main

Buckingham Insurance Sup. Division

15:00
Forest Town
5 - 1 Full time
Southwell City
15:00
Grantham Rangers
0 - 0 Full time
Nettleham
15:00
Harworth CI
2 - 2 Full time
Kinsley Boys
14:15
Kirkby Town
0 - 0 Full time
Pinxton
15:00
Newark Town
2 - 2 Full time
Kimberley Town
15:00
Ollerton Town
2 - 0 Full time
Calverton MW
15:00
Parramore Sports
3 - 4 Full time
Louth Town
15:00
Sutton Town AFC
2 - 1 Full time
Clipstone Welfare
14:15
Westella & Willerby
P - P
Blidworth Welfare

Abacus Lighting Reserve Premier Division

TBC
Calverton M W Reserves
2 - 0 Full time
Clipstone Welfare Reserves
TBC
Dronfield Town Reserves
1 - 3 Full time
South Normanton Reserves
TBC
Nettleham Reserves
0 - 5 Full time
Harworth C I
TBC
Newark Town Reserves
5 - 1 Full time
Church Warsop Miners Welfare Reserves

Abacus Lighting Res. Sup. Division

15:00
Belper Town Reserves
3 - 1 Full time
Rainworth MW Reserves
15:00
Radford Reserves
0 - 5 Full time
Carlton Town Reserves

Thursday 25 February 2010

Buckingham Insurance Sup. Division

19:45
Kimberley Town
P - P
Forest Town

Tuesday 23 February 2010

Buckingham Insurance Sup. Division

19:45
Blidworth Welfare
P - P
Parramore Sports
19:45
Calverton MW
P - P
Harworth CI
19:45
Grantham Rangers
2 - 2 Full time
Southwell City
19:45
Ollerton Town
P - P
Louth Town

Saturday 20 February 2010

Black Dragon Premier Division

TBC
Bentley Colliery
2 - 1 Full time
Welbeck Welfare
TBC
FC 05
1 - 0 Full time
Easington United
TBC
Kiveton Park IV
2 - 4 Full time
FC Brimington
TBC
Parkhouse
3 - 2 Full time
Yorkshire Main
TBC
Phoenix Sports & Social Club
0 - 2 Full time
Thoresby CW
TBC
South Normanton
2 - 7 Full time
Bulwell Town

Buckingham Insurance Sup. Division

15:00
Blidworth Welfare
0 - 3 Full time
Kirkby Town
15:00
Harworth CI
P - P
Clipstone Welfare
15:00
Kimberley Town
1 - 3 Full time
Parramore Sports
15:00
Kinsley Boys
4 - 0 Full time
Calverton MW
15:00
Pinxton
0 - 1 Full time
Newark Town
15:00
Southwell City
0 - 3 Full time
Louth Town
15:00
Sutton Town AFC
2 - 3 Full time
Ollerton Town

Abacus Lighting Reserve Premier Division

TBC
Calverton M W Reserves
2 - 0 Full time
Kiveton Park Reserves
TBC
Church Warsop Miners Welfare Reserves
1 - 4 Full time
South Normanton Reserves
TBC
Newark Town Reserves
6 - 0 Full time
Pinxton Reserves
TBC
Ollerton Town Reserves
0 - 1 Full time
Dronfield Town Reserves
TBC
Thoresby CW
2 - 2 Full time
Harworth C I

Abacus Lighting Res. Sup. Division

15:00
Carlton Town Reserves
1 - 1 Full time
Staveley MW Reserves
15:00
Forest Town Reserves
2 - 3 Full time
Shirebrook Town Reserves
15:00
Heanor Town Reserves
1 - 10 Full time
Belper Town Reserves
15:00
Rainworth MW Reserves
2 - 5 Full time
Sutton Town AFC Reserves
15:00
Teversal Reserves
1 - 2 Full time
Radford Reserves

Thursday 18 February 2010

Buckingham Insurance Sup. Division

19:45
Kimberley Town
P - P
Pinxton

Wednesday 17 February 2010

Abacus Lighting Res. Sup. Division

19:45
Belper Town Reserves
3 - 2 Full time
Mickleover Sports Reserves

Tuesday 16 February 2010

Buckingham Insurance Sup. Division

19:45
Parramore Sports
P - P
Ollerton Town
19:45
Sutton Town AFC
6 - 1 Full time
Grantham Rangers

Saturday 13 February 2010

Black Dragon Premier Division

TBC
Bulwell Town
3 - 0 Full time
FC 05
TBC
Dronfield Town
5 - 2 Full time
Bentley Colliery
TBC
Easington United
2 - 4 Full time
Church Warsop Miners Welfare
TBC
FC Brimington
4 - 2 Full time
Parkhouse
TBC
Phoenix Sports & Social Club
2 - 1 Full time
Kiveton Park IV
TBC
Thoresby CW
2 - 1 Full time
Hutton Cranswick United
TBC
Thorne Colliery
5 - 1 Full time
Welbeck Welfare
TBC
Yorkshire Main
3 - 1 Full time
South Normanton

Buckingham Insurance Sup. Division

15:00
Blidworth Welfare
2 - 3 Full time
Nettleham
15:00
Clipstone Welfare
2 - 1 Full time
Kimberley Town
15:00
Forest Town
1 - 1 Full time
Calverton MW
15:00
Kinsley Boys
4 - 1 Full time
Grantham Rangers
15:00
Louth Town
P - P
Harworth CI
15:00
Newark Town
2 - 2 Full time
Kirkby Town
15:00
Pinxton
0 - 2 Full time
Sutton Town AFC
15:00
Westella & Willerby
5 - 0 Full time
Southwell City

Abacus Lighting Reserve Premier Division

TBC
Harworth C I
5 - 1 Full time
Calverton M W Reserves
TBC
Ollerton Town Reserves
2 - 1 Full time
Thoresby CW
TBC
South Normanton Reserves
0 - 4 Full time
Clipstone Welfare Reserves

Abacus Lighting Res. Sup. Division

15:00
Graham St Prims Reserves
2 - 3 Full time
Rainworth MW Reserves
15:00
Heanor Town Reserves
0 - 5 Full time
Dunkirk Reserves
15:00
Holbrook MW Reserves
2 - 2 Full time
Forest Town Reserves
15:00
Radford Reserves
4 - 0 Full time
Blidworth Welfare Reserves
15:00
Staveley MW Reserves
1 - 1 Full time
Shirebrook Town Reserves
15:00
Sutton Town AFC Reserves
1 - 5 Full time
Teversal Reserves

Tuesday 9 February 2010

Buckingham Insurance Sup. Division

19:45
Newark Town
4 - 2 Full time
Southwell City

Abacus Lighting Res. Sup. Division

19:45
Sutton Town AFC Reserves
3 - 1 Full time
Blidworth Welfare Reserves

Saturday 6 February 2010

Black Dragon Premier Division

TBC
Bulwell Town
0 - 3 Full time
Hutton Cranswick United
TBC
Church Warsop Miners Welfare
9 - 0 Full time
Welbeck Welfare
TBC
Dronfield Town
5 - 1 Full time
Thoresby CW
TBC
FC 05
0 - 2 Full time
Phoenix Sports & Social Club
TBC
Kiveton Park IV
1 - 3 Full time
Easington United
TBC
Parkhouse
4 - 6 Full time
Thorne Colliery
TBC
South Normanton
3 - 4 Full time
Bentley Colliery

Buckingham Insurance Sup. Division

15:00
Calverton MW
0 - 4 Full time
Louth Town
15:00
Forest Town
5 - 0 Full time
Grantham Rangers
15:00
Kimberley Town
2 - 3 Full time
Blidworth Welfare
15:00
Kirkby Town
0 - 6 Full time
Sutton Town AFC
15:00
Nettleham
0 - 0 Full time
Pinxton
15:00
Newark Town
2 - 2 Full time
Westella & Willerby
15:00
Ollerton Town
1 - 1 Full time
Clipstone Welfare
15:00
Parramore Sports
1 - 2 Full time
Harworth CI

Abacus Lighting Reserve Premier Division

TBC
Pinxton Reserves
0 - 2 Full time
Dronfield Town Reserves
TBC
Thoresby CW
1 - 2 Full time
Newark Town Reserves

Abacus Lighting Res. Sup. Division

15:00
Carlton Town Reserves
6 - 0 Full time
Forest Town Reserves
15:00
Radford Reserves
1 - 0 Full time
Graham St Prims Reserves
15:00
Rainworth MW Reserves
0 - 6 Full time
Mickleover Sports Reserves
15:00
Shirebrook Town Reserves
0 - 2 Full time
Belper Town Reserves
15:00
Teversal Reserves
1 - 1 Full time
Staveley MW Reserves

Latest news

The Saturday Roundup - September 26th
General The Saturday Roundup - September 26th

All the news, results and scorers from Saturday's matches

The Saturday Roundup - September 19th
General The Saturday Roundup - September 19th

All the scores and (almost) all the scorers from a busy Saturday

Midweek Roundup for September 16th
General Midweek Roundup for September 16th

A roundup of the midweek matches

Central Midlands Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe