Wednesday 31 March 2010

Buckingham Insurance Sup. Division

19:45
Parramore Sports
P - P
Forest Town

Tuesday 30 March 2010

Buckingham Insurance Sup. Division

19:45
Clipstone Welfare
0 - 2 Full time
Kirkby Town
19:45
Louth Town
2 - 2 Full time
Ollerton Town

Saturday 27 March 2010

Black Dragon Premier Division

TBC
Bulwell Town
1 - 3 Full time
South Normanton
TBC
Easington United
5 - 1 Full time
Welbeck Welfare
TBC
Hutton Cranswick United
2 - 0 Full time
Dronfield Town
TBC
Kiveton Park IV
2 - 0 Full time
FC 05
TBC
Phoenix Sports & Social Club
0 - 1 Full time
Parkhouse
TBC
Thorne Colliery
1 - 0 Full time
Yorkshire Main

Buckingham Insurance Sup. Division

15:00
Blidworth Welfare
0 - 4 Full time
Clipstone Welfare
15:00
Grantham Rangers
1 - 4 Full time
Pinxton
15:00
Nettleham
1 - 0 Full time
Kimberley Town
15:00
Ollerton Town
1 - 0 Full time
Southwell City
15:00
Parramore Sports
1 - 5 Full time
Kinsley Boys
15:00
Sutton Town AFC
3 - 1 Full time
Harworth CI

Abacus Lighting Reserve Premier Division

TBC
Dronfield Town Reserves
2 - 0 Full time
Kiveton Park Reserves
TBC
Newark Town Reserves
1 - 1 Full time
Clipstone Welfare Reserves
TBC
Pinxton Reserves
4 - 2 Full time
Nettleham Reserves
TBC
Thoresby CW
2 - 0 Full time
Church Warsop Miners Welfare Reserves

Abacus Lighting Res. Sup. Division

15:00
Carlton Town Reserves
2 - 0 Full time
Rainworth MW Reserves
15:00
Dunkirk Reserves
1 - 2 Full time
Mickleover Sports Reserves
15:00
Shirebrook Town Reserves
5 - 0 Full time
Heanor Town Reserves
15:00
Staveley MW Reserves
3 - 0 Full time
Blidworth Welfare Reserves

Thursday 25 March 2010

Buckingham Insurance Sup. Division

19:45
Kimberley Town
P - P
Harworth CI

Wednesday 24 March 2010

Abacus Lighting Res. Sup. Division

19:45
Graham St Prims Reserves
1 - 1 Full time
Dunkirk Reserves
19:45
Holbrook MW Reserves
4 - 1 Full time
Sutton Town AFC Reserves

Tuesday 23 March 2010

Buckingham Insurance Sup. Division

19:45
Clipstone Welfare
P - P
Kirkby Town

Abacus Lighting Reserve Premier Division

TBC
Harworth C I
0 - 2 Full time
Dronfield Town Reserves

Abacus Lighting Res. Sup. Division

19:45
Mickleover Sports Reserves
3 - 2 Full time
Carlton Town Reserves
19:45
Rainworth MW Reserves
0 - 3 Full time
Teversal Reserves

Saturday 20 March 2010

Black Dragon Premier Division

TBC
Bulwell Town
0 - 1 Full time
Parkhouse
TBC
Dronfield Town
0 - 1 Full time
Kiveton Park IV
TBC
Easington United
2 - 0 Full time
Thorne Colliery
TBC
FC 05
2 - 4 Full time
Bentley Colliery
TBC
Hutton Cranswick United
4 - 1 Full time
FC Brimington
TBC
Phoenix Sports & Social Club
0 - 0 Full time
Yorkshire Main
TBC
South Normanton
3 - 0 Full time
Welbeck Welfare
TBC
Thoresby CW
0 - 4 Full time
Church Warsop Miners Welfare

Buckingham Insurance Sup. Division

15:00
Forest Town
2 - 0 Full time
Blidworth Welfare
15:00
Grantham Rangers
1 - 5 Full time
Sutton Town AFC
15:00
Kimberley Town
1 - 7 Full time
Louth Town
15:00
Kirkby Town
2 - 5 Full time
Westella & Willerby
15:00
Nettleham
2 - 2 Full time
Clipstone Welfare
15:00
Newark Town
3 - 0 Full time
Harworth CI
15:00
Pinxton
P - P
Kinsley Boys
15:00
Southwell City
5 - 4 Full time
Parramore Sports

Abacus Lighting Reserve Premier Division

TBC
Calverton M W Reserves
0 - 4 Full time
Newark Town Reserves
TBC
Harworth C I
3 - 3 Full time
Clipstone Welfare Reserves
TBC
Kiveton Park Reserves
3 - 0 Full time
South Normanton Reserves
TBC
Ollerton Town Reserves
9 - 0 Full time
Nettleham Reserves

Abacus Lighting Res. Sup. Division

15:00
Belper Town Reserves
3 - 3 Full time
Dunkirk Reserves
15:00
Blidworth Welfare Reserves
1 - 3 Full time
Graham St Prims Reserves
15:00
Heanor Town Reserves
0 - 5 Full time
Mickleover Sports Reserves
15:00
Radford Reserves
2 - 1 Full time
Shirebrook Town Reserves
15:00
Rainworth MW Reserves
8 - 0 Full time
Forest Town Reserves
15:00
Sutton Town AFC Reserves
1 - 4 Full time
Staveley MW Reserves
15:00
Teversal Reserves
0 - 5 Full time
Carlton Town Reserves

Wednesday 17 March 2010

Black Dragon Premier Division

TBC
South Normanton
2 - 4 Full time
Dronfield Town

Buckingham Insurance Sup. Division

19:45
Ollerton Town
3 - 1 Full time
Kirkby Town

Tuesday 16 March 2010

Abacus Lighting Res. Sup. Division

19:45
Blidworth Welfare Reserves
1 - 1 Full time
Radford Reserves
19:45
Heanor Town Reserves
3 - 2 Full time
Forest Town Reserves

Saturday 13 March 2010

Black Dragon Premier Division

TBC
Bulwell Town
1 - 3 Full time
Church Warsop Miners Welfare
TBC
FC Brimington
1 - 2 Full time
Dronfield Town
TBC
Kiveton Park IV
0 - 2 Full time
Thorne Colliery
TBC
Parkhouse
1 - 0 Full time
Hutton Cranswick United
TBC
Thoresby CW
0 - 3 Full time
Phoenix Sports & Social Club
TBC
Welbeck Welfare
0 - 1 Full time
Bentley Colliery
TBC
Yorkshire Main
1 - 1 Full time
Easington United

Buckingham Insurance Sup. Division

15:00
Blidworth Welfare
0 - 6 Full time
Louth Town
15:00
Clipstone Welfare
1 - 1 Full time
Harworth CI
15:00
Forest Town
2 - 1 Full time
Newark Town
15:00
Grantham Rangers
1 - 1 Full time
Calverton MW
15:00
Kimberley Town
0 - 2 Full time
Ollerton Town
15:00
Parramore Sports
0 - 3 Full time
Nettleham
15:00
Sutton Town AFC
4 - 0 Full time
Southwell City
15:00
Westella & Willerby
1 - 0 Full time
Pinxton

Abacus Lighting Res. Sup. Division

15:00
Belper Town Reserves
5 - 0 Full time
Sutton Town AFC Reserves
15:00
Dunkirk Reserves
1 - 3 Full time
Carlton Town Reserves
15:00
Graham St Prims Reserves
4 - 1 Full time
Forest Town Reserves
15:00
Heanor Town Reserves
4 - 1 Full time
Blidworth Welfare Reserves
15:00
Mickleover Sports Reserves
7 - 0 Full time
Teversal Reserves
15:00
Radford Reserves
2 - 2 Full time
Holbrook MW Reserves
15:00
Staveley MW Reserves
2 - 1 Full time
Rainworth MW Reserves

Thursday 11 March 2010

Buckingham Insurance Sup. Division

19:45
Kimberley Town
4 - 4 Full time
Southwell City

Abacus Lighting Res. Sup. Division

19:45
Teversal Reserves
1 - 3 Full time
Graham St Prims Reserves

Wednesday 10 March 2010

Abacus Lighting Res. Sup. Division

19:45
Shirebrook Town Reserves
4 - 1 Full time
Sutton Town AFC Reserves

Tuesday 9 March 2010

Buckingham Insurance Sup. Division

19:45
Clipstone Welfare
P - P
Kirkby Town
19:45
Grantham Rangers
1 - 3 Full time
Newark Town
19:45
Ollerton Town
0 - 1 Full time
Louth Town

Abacus Lighting Res. Sup. Division

19:45
Blidworth Welfare Reserves
1 - 4 Full time
Forest Town Reserves

Saturday 6 March 2010

Black Dragon Premier Division

TBC
Bulwell Town
0 - 3 Full time
Dronfield Town
TBC
Church Warsop Miners Welfare
0 - 1 Full time
Yorkshire Main
TBC
Easington United
3 - 0 Full time
Hutton Cranswick United
TBC
FC 05
0 - 3 Full time
South Normanton
TBC
Kiveton Park IV
1 - 1 Full time
Bentley Colliery
TBC
Parkhouse
2 - 1 Full time
Thoresby CW
TBC
Phoenix Sports & Social Club
3 - 2 Full time
Welbeck Welfare
TBC
Thorne Colliery
1 - 0 Full time
FC Brimington

Buckingham Insurance Sup. Division

15:00
Blidworth Welfare
6 - 2 Full time
Kimberley Town
15:00
Calverton MW
2 - 3 Full time
Pinxton
15:00
Harworth CI
1 - 1 Full time
Forest Town
15:00
Kinsley Boys
4 - 2 Full time
Clipstone Welfare
19:00
Louth Town
3 - 1 Full time
Nettleham
15:00
Southwell City
0 - 2 Full time
Ollerton Town
15:00
Sutton Town AFC
2 - 2 Full time
Newark Town
14:15
Westella & Willerby
0 - 1 Full time
Parramore Sports

Abacus Lighting Reserve Premier Division

TBC
Clipstone Welfare Reserves
0 - 1 Full time
Church Warsop Miners Welfare Reserves
TBC
Nettleham Reserves
1 - 6 Full time
Dronfield Town Reserves
TBC
Newark Town Reserves
6 - 2 Full time
Kiveton Park Reserves
TBC
Ollerton Town Reserves
3 - 1 Full time
Pinxton Reserves
TBC
Thoresby CW
4 - 2 Full time
Calverton M W Reserves

Abacus Lighting Res. Sup. Division

15:00
Carlton Town Reserves
0 - 3 Full time
Belper Town Reserves
15:00
Forest Town Reserves
1 - 2 Full time
Holbrook MW Reserves
15:00
Graham St Prims Reserves
1 - 5 Full time
Staveley MW Reserves
15:00
Mickleover Sports Reserves
2 - 4 Full time
Heanor Town Reserves
15:00
Rainworth MW Reserves
2 - 1 Full time
Radford Reserves
15:00
Teversal Reserves
2 - 2 Full time
Shirebrook Town Reserves

Tuesday 2 March 2010

Buckingham Insurance Sup. Division

19:45
Newark Town
P - P
Kimberley Town

Abacus Lighting Res. Sup. Division

19:45
Blidworth Welfare Reserves
1 - 2 Full time
Rainworth MW Reserves

Latest news

The Saturday Roundup - September 26th
General The Saturday Roundup - September 26th

All the news, results and scorers from Saturday's matches

The Saturday Roundup - September 19th
General The Saturday Roundup - September 19th

All the scores and (almost) all the scorers from a busy Saturday

Midweek Roundup for September 16th
General Midweek Roundup for September 16th

A roundup of the midweek matches

Central Midlands Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe