Cups

Group Stage

Wed 25 Aug
0
Retford FC Development*
5
Pass Move Grin Academy*
Wed 25 Aug
3
Ollerton Town Reserves*
0
Ashland Rovers Reserves*
Wed 25 Aug
2
South Normanton Athletic Reserves*
3
Cromford & Wirksworth Town*
Thu 26 Aug
1
Heanor Town Reserves*
1
Blidworth Welfare Reserves*
Thu 26 Aug
P
Bottesford Town Development*
P
Mansfield Hosiery Mills Reserves*
Sat 4 Sep
4
Derby Singh Brothers*
0
Harworth Colliery Reserves*
Tue 7 Sep
1
Ashland Rovers Reserves*
2
Ripley Town*
Tue 7 Sep
3
Blidworth Welfare Reserves*
0
Dearne & District Development*
Sat 11 Sep
3
Bottesford Town Development*
0
Mansfield Hosiery Mills Reserves*
Wed 22 Sep
2
Mansfield Hosiery Mills Reserves*
3
Newark Town Development*
Fri 24 Sep
1
Retford FC Development*
4
Cromford & Wirksworth Town*
Sat 25 Sep
8
Bakewell Town*
0
Carlton Town B*
Sat 25 Sep
P
Ballers*
P
Newark Town Development*
Sat 25 Sep
1
Bessacarr*
0
Woodhouse Colts*
Sat 25 Sep
2
Castle Donington*
1
Ashland Rovers Reserves*
Sat 25 Sep
2
Dearne & District Development*
6
Heanor Town Reserves*
Sat 25 Sep
0
Holbrook St Michaels Reserves*
5
Derby Singh Brothers*
Sat 25 Sep
0
Kilburn*
3
Club Thorne Colliery Development*
Sat 25 Sep
1
Linby Colliery Reserves*
3
Blidworth Welfare Reserves*
Sat 25 Sep
1
Mansfield Hosiery Mills Reserves*
5
Bottesford Town Development*
Sat 25 Sep
13
Melbourne Dynamo*
0
Harworth Colliery Reserves*
Sat 25 Sep
2
Pass Move Grin Academy*
0
South Normanton Athletic Reserves*
Sat 25 Sep
9
Ripley Town*
0
Ollerton Town Reserves*
Tue 28 Sep
Carlton Town B*
Woodhouse Colts*
Tue 12 Oct
Club Thorne Colliery Development*
780 JLC*
Wed 13 Oct
South Normanton Athletic Reserves*
Retford FC Development*
Sat 23 Oct
Ballers*
Mansfield Hosiery Mills Reserves*
Sat 23 Oct
Blidworth Welfare Reserves*
Linby Colliery Reserves*
Sat 23 Oct
Bottesford Town Development*
Newark Town Development*
Sat 23 Oct
Carlton Town B*
Bakewell Town*
Sat 23 Oct
Cromford & Wirksworth Town*
South Normanton Athletic Reserves*
Sat 23 Oct
Derby Singh Brothers*
Melbourne Dynamo*
Sat 23 Oct
Harworth Colliery Reserves*
Holbrook St Michaels Reserves*
Sat 23 Oct
Heanor Town Reserves*
Dearne & District Development*
Sat 23 Oct
Kilburn*
780 JLC*
Sat 23 Oct
Ollerton Town Reserves*
Castle Donington*
Sat 23 Oct
Pass Move Grin Academy*
Retford FC Development*
Sat 23 Oct
Ripley Town*
Ashland Rovers Reserves*
Sat 23 Oct
Woodhouse Colts*
Bessacarr*
Sat 13 Nov
Bakewell Town*
Woodhouse Colts*
Sat 13 Nov
Bessacarr*
Carlton Town B*
Sat 13 Nov
Bottesford Town Development*
Ballers*
Sat 13 Nov
Castle Donington*
Ollerton Town Reserves*
Sat 13 Nov
Cromford & Wirksworth Town*
Retford FC Development*
Sat 13 Nov
Dearne & District Development*
Blidworth Welfare Reserves*
Sat 13 Nov
Edwalton Cavaliers
780 JLC*
Sat 13 Nov
Harworth Colliery Reserves*
Derby Singh Brothers*
Sat 13 Nov
Linby Colliery Reserves*
Heanor Town Reserves*
Sat 13 Nov
Melbourne Dynamo*
Holbrook St Michaels Reserves*
Sat 13 Nov
Newark Town Development*
Mansfield Hosiery Mills Reserves*
Sat 13 Nov
South Normanton Athletic Reserves*
Pass Move Grin Academy*
Sat 13 Nov
Club Thorne Colliery Development*
Kilburn*
Sat 20 Nov
Ripley Town*
Castle Donington*
Sat 4 Dec
780 JLC*
Kilburn*
Sat 4 Dec
Bakewell Town*
Bessacarr*
Sat 4 Dec
Blidworth Welfare Reserves*
Heanor Town Reserves*
Sat 4 Dec
Cromford & Wirksworth Town*
Pass Move Grin Academy*
Sat 4 Dec
Holbrook St Michaels Reserves*
Melbourne Dynamo*
Sat 4 Dec
Linby Colliery Reserves*
Dearne & District Development*
Sat 4 Dec
Mansfield Hosiery Mills Reserves*
Ballers*
Sat 4 Dec
Newark Town Development*
Bottesford Town Development*
Sat 4 Dec
Ollerton Town Reserves*
Ripley Town*
Sat 4 Dec
Woodhouse Colts*
Carlton Town B*
Sat 11 Dec
780 JLC*
Club Thorne Colliery Development*
Sat 18 Dec
Castle Donington*
Ripley Town*
Sat 18 Dec
Pass Move Grin Academy*
Cromford & Wirksworth Town*
Sat 8 Jan
Dearne & District Development*
Linby Colliery Reserves*
Sat 8 Jan
Derby Singh Brothers*
Holbrook St Michaels Reserves*
Sat 15 Jan
Bessacarr*
Bakewell Town*
Sat 15 Jan
Harworth Colliery Reserves*
Kilburn*
Sat 15 Jan
Newark Town Development*
Ballers*
Sat 22 Jan
Holbrook St Michaels Reserves*
Harworth Colliery Reserves*
Tue 25 Jan
Ashland Rovers Reserves*
Castle Donington*
Sat 5 Feb
Ballers*
Bottesford Town Development*
Sat 5 Feb
Carlton Town B*
Bessacarr*
Sat 5 Feb
Heanor Town Reserves*
Linby Colliery Reserves*
Sat 5 Feb
Melbourne Dynamo*
Derby Singh Brothers*
Sat 5 Feb
Retford FC Development*
South Normanton Athletic Reserves*
Sat 5 Feb
Woodhouse Colts*
Bakewell Town*

*Central Midlands Football League teams

Central Midlands Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe