Saturday 30 September 2023
Black Dragon Premier Division North
Black Dragon Premier Division South
15:00
1 - 1
Full time
Cromford & Wirksworth Town
Macron Store Nottingham Division 1 North
15:00
Armthorpe Welfare Development
0 - 0
Full time
Dearne & District Development
15:00
3 - 3
Full time
Appleby Frodingham Reserves
Macron Store Nottingham Division 1 East
15:00
Ashland Rovers F.C. First
4 - 2
Full time
15:00
Pilsley Community Saturday
2 - 1
Full time
15:00
Shirebrook Rangers & Juniors First
vs
Long Bennington FC 1st Team
15:00
Sleetmoor United FC Saturday
2 - 3
Full time
Kirton Brickworks F.C. First
Macron Store Nottingham Division 1 West
15:00
Cromford & Wirksworth Town Reserves
2 - 3
Full time
Bakewell Town Development
Macron Store Nottingham Division 1 South
Drayton PACS Division 2
15:00
2 - 0
Full time
Castle Donington Reserves
15:00
Melbourne Dynamo Reserves
11 - 4
Full time
Sheffield & Hallamshire Senior Cup 23-24 - Round One
Buckingham Insurance League Cup 23-24 - Round One
15:00
Bottesford Town Development
5 - 0
Full time
Ollerton Town Community FC Reserves
Friday 29 September 2023
Black Dragon Premier Division North
19:45
Staveley Miners Welfare Reserves
0 - 5
Full time
Wednesday 27 September 2023
Black Dragon Premier Division South
Tuesday 26 September 2023
Black Dragon Premier Division South
Macron Store Nottingham Division 1 West
Saturday 23 September 2023
Black Dragon Premier Division North
15:00
Staveley Miners Welfare Reserves
0 - 3
Full time
Black Dragon Premier Division South
Macron Store Nottingham Division 1 North
15:00
Appleby Frodingham Reserves
2 - 4
Full time
Bottesford Town Development
Macron Store Nottingham Division 1 East
15:00
Blidworth Welfare F.C. First
6 - 1
Full time
15:00
0 - 1
Full time
Linby Colliery Welfare F.C. Reserves
Macron Store Nottingham Division 1 West
Macron Store Nottingham Division 1 South
Drayton PACS Division 2
14:00
Castle Donington Reserves
0 - 3
Full time
15:00
Wirksworth Ivanhoe Reserves
1 - 3
Full time
Melbourne Dynamo Reserves
Buckingham Insurance League Cup 23-24 - Round One
15:00
Ashland Rovers F.C. First
3 - 2
Full time
15:00
Cromford & Wirksworth Town
5 - 1
Full time
15:00
1 - 6
Full time
RHP Sports & Social FC Saturday
Holbrook win 5-4 on penaties
Pinxton win 5-4 on penalties
15:00
8 - 0
Full time
Long Bennington FC 1st Team
Worksop win 4-3 on penalties
Sheffield & Hallamshire Senior Cup 23-24 - Round One
Friday 22 September 2023
Buckingham Insurance League Cup 23-24 - Round One
Tuesday 19 September 2023
Macron Store Nottingham Division 1 West
Macron Store Nottingham Division 1 South
Sheffield & Hallamshire Senior Cup 23-24 - Round One
Saturday 16 September 2023
Black Dragon Premier Division North
15:00
3 - 1
Full time
Staveley Miners Welfare Reserves
Black Dragon Premier Division South
15:00
Cromford & Wirksworth Town
vs
Macron Store Nottingham Division 1 East
15:00
Ashland Rovers F.C. First
2 - 4
Full time
Kirton Brickworks F.C. First
15:00
Blidworth Welfare F.C. First
5 - 1
Full time
RHP Sports & Social FC Saturday
15:00
1 - 1
Full time
Ollerton Town Community FC Reserves
15:00
Long Bennington FC 1st Team
1 - 1
Full time
Pilsley Community Saturday
15:00
Shirebrook Rangers & Juniors First
vs
15:00
Sleetmoor United FC Saturday
0 - 4
Full time
Linby Colliery Welfare F.C. Reserves
Macron Store Nottingham Division 1 West
14:00
4 - 1
Full time
Holbrook St Michaels Reserves
15:00
4 - 2
Full time
Cromford & Wirksworth Town Reserves
15:00
5 - 1
Full time
Bakewell Town Development
Macron Store Nottingham Division 1 South
Drayton PACS Division 2
15:00
Castle Donington Reserves
6 - 3
Full time
14:00
3 - 2
Full time
Wirksworth Ivanhoe Reserves
15:00
1 - 5
Full time
Melbourne Dynamo Reserves
Sheffield & Hallamshire Saturday Cup 23-24 - Round One
14:00
Dearne & District Development
vs
Staffordshire FA Challenge Cup 23-24 - Round One
Friday 15 September 2023
Black Dragon Premier Division North
Wednesday 13 September 2023
Black Dragon Premier Division South
Drayton PACS Division 2
Tuesday 12 September 2023
Black Dragon Premier Division North
Macron Store Nottingham Division 1 North
19:45
3 - 0
Full time
Bottesford Town Development
Saturday 9 September 2023
Black Dragon Premier Division North
15:00
2 - 0
Full time
Staveley Miners Welfare Reserves
Black Dragon Premier Division South
15:00
3 - 0
Full time
Cromford & Wirksworth Town
Macron Store Nottingham Division 1 North
15:00
Appleby Frodingham Reserves
2 - 5
Full time
15:00
Dearne & District Development
2 - 0
Full time
15:00
8 - 2
Full time
Harworth Colliery Reserves
Macron Store Nottingham Division 1 East
15:00
Blidworth Welfare F.C. First
vs
Shirebrook Rangers & Juniors First
15:00
Kirton Brickworks F.C. First
4 - 3
Full time
15:00
Long Bennington FC 1st Team
1 - 1
Full time
Linby Colliery Welfare F.C. Reserves
15:00
Ollerton Town Community FC Reserves
0 - 4
Full time
Sleetmoor United FC Saturday
15:00
Pilsley Community Saturday
1 - 6
Full time
Ashland Rovers F.C. First
Macron Store Nottingham Division 1 West
15:00
Bakewell Town Development
6 - 1
Full time
Macron Store Nottingham Division 1 South
Drayton PACS Division 2
15:00
2 - 4
Full time
Castle Donington Reserves
15:00
5 - 1
Full time
Wirksworth Ivanhoe Reserves
14:30
Melbourne Dynamo Reserves
5 - 0
Full time
Tuesday 5 September 2023
Black Dragon Premier Division North
Macron Store Nottingham Division 1 North
19:45
Armthorpe Welfare Development
3 - 1
Full time
Bottesford Town Development
Saturday 2 September 2023
Black Dragon Premier Division North
Black Dragon Premier Division South
15:00
0 - 4
Full time
Cromford & Wirksworth Town
Macron Store Nottingham Division 1 North
15:00
Appleby Frodingham Reserves
2 - 1
Full time
Dearne & District Development
15:00
Harworth Colliery Reserves
1 - 7
Full time
Armthorpe Welfare Development
Macron Store Nottingham Division 1 East
15:00
Ashland Rovers F.C. First
3 - 1
Full time
Linby Colliery Welfare F.C. Reserves
15:00
0 - 4
Full time
Blidworth Welfare F.C. First
15:00
Long Bennington FC 1st Team
5 - 1
Full time
Ollerton Town Community FC Reserves
15:00
Pilsley Community Saturday
0 - 3
Full time
15:00
Shirebrook Rangers & Juniors First
vs
Kirton Brickworks F.C. First
15:00
Sleetmoor United FC Saturday
1 - 6
Full time
RHP Sports & Social FC Saturday
Macron Store Nottingham Division 1 West
15:00
Holbrook St Michaels Reserves
0 - 11
Full time
15:00
3 - 3
Full time
Bakewell Town Development
Macron Store Nottingham Division 1 South
Drayton PACS Division 2
14:00
Castle Donington Reserves
1 - 8
Full time
Wirksworth Ivanhoe Reserves
15:00
Melbourne Dynamo Reserves
5 - 0
Full time
Friday 1 September 2023
Black Dragon Premier Division North