Wednesday 28 February 2024
Black Dragon Premier Division South
Tuesday 27 February 2024
Black Dragon Premier Division North
Black Dragon Premier Division South
19:45
0 - 2
Full time
Cromford & Wirksworth Town
Saturday 24 February 2024
Black Dragon Premier Division North
Black Dragon Premier Division South
Macron Store Nottingham Division 1 North
15:00
Bottesford Town Development
6 - 2
Full time
Armthorpe Welfare Development
14:00
Harworth Colliery Reserves
5 - 1
Full time
Appleby Frodingham Reserves
Macron Store Nottingham Division 1 East
14:00
Long Bennington FC 1st Team
4 - 0
Full time
14:00
Pilsley Community Saturday
2 - 4
Full time
Blidworth Welfare F.C. First
14:00
Shirebrook Rangers & Juniors First
vs
Ashland Rovers F.C. First
Macron Store Nottingham Division 1 West
14:00
Holbrook St Michaels Reserves
2 - 0
Full time
Macron Store Nottingham Division 1 South
Macron Store Nottingham Division One Cup 23-24 - Round Three
14:00
1 - 2
Full time
RHP Sports & Social FC Saturday
14:00
Dearne & District Development
2 - 2
Full time
Ollerton Town Community FC Reserves
Dearne & District Development win 3 - 2 on penalties.
Buckingham Insurance League Cup 23-24 - Quarter Final
14:00
Cromford & Wirksworth Town
2 - 1
Full time
Mel Williams Junior Cup 23-24 - Round One
14:00
Melbourne Dynamo Reserves
7 - 1
Full time
Friday 23 February 2024
Abacus Lighting Floodlit Cup 23-24 - Semi Final
Tuesday 20 February 2024
Abacus Lighting Floodlit Cup 23-24 - Quarter Final
Saturday 17 February 2024
Black Dragon Premier Division North
15:00
Staveley Miners Welfare Reserves
3 - 1
Full time
Black Dragon Premier Division South
Macron Store Nottingham Division 1 North
14:00
Dearne & District Development
0 - 5
Full time
Armthorpe Welfare Development
15:00
Harworth Colliery Reserves
2 - 2
Full time
Macron Store Nottingham Division 1 East
14:00
Kirton Brickworks F.C. First
3 - 3
Full time
RHP Sports & Social FC Saturday
14:00
Linby Colliery Welfare F.C. Reserves
1 - 2
Full time
Ashland Rovers F.C. First
15:00
Long Bennington FC 1st Team
1 - 3
Full time
Blidworth Welfare F.C. First
14:00
5 - 2
Full time
Pilsley Community Saturday
Macron Store Nottingham Division 1 West
14:00
Holbrook St Michaels Reserves
0 - 5
Full time
Bakewell Town Development
Drayton PACS Division 2
14:00
3 - 5
Full time
Melbourne Dynamo Reserves
Wednesday 14 February 2024
Black Dragon Premier Division North
19:45
Staveley Miners Welfare Reserves
0 - 3
Full time
Tuesday 13 February 2024
Black Dragon Premier Division South
Macron Store Nottingham Division 1 North
19:45
Bottesford Town Development
5 - 1
Full time
Dearne & District Development
19:45
4 - 1
Full time
Armthorpe Welfare Development
Saturday 10 February 2024
Black Dragon Premier Division North
14:00
1 - 5
Full time
Staveley Miners Welfare Reserves
Black Dragon Premier Division South
14:00
Cromford & Wirksworth Town
1 - 1
Full time
Macron Store Nottingham Division 1 North
15:00
Bottesford Town Development
4 - 0
Full time
Macron Store Nottingham Division 1 East
15:00
RHP Sports & Social FC Saturday
2 - 1
Full time
14:00
Sleetmoor United FC Saturday
3 - 3
Full time
Ashland Rovers F.C. First
Macron Store Nottingham Division 1 West
Drayton PACS Division 2
14:00
1 - 4
Full time
Wirksworth Ivanhoe Reserves
Macron Store Nottingham Division One Cup 23-24 - Round Two
14:00
Ollerton Town Community FC Reserves
1 - 0
Full time
Wednesday 7 February 2024
Black Dragon Premier Division South
Abacus Lighting Floodlit Cup 23-24 - Quarter Final
19:45
2 - 0
Full time
Blidworth Welfare F.C. First
Tuesday 6 February 2024
Black Dragon Premier Division South
Abacus Lighting Floodlit Cup 23-24 - Quarter Final
Saturday 3 February 2024
Black Dragon Premier Division North
15:00
Staveley Miners Welfare Reserves
3 - 0
Full time
Black Dragon Premier Division South
Macron Store Nottingham Division 1 North
15:00
Appleby Frodingham Reserves
1 - 0
Full time
14:00
Dearne & District Development
2 - 1
Full time
Bottesford Town Development
Macron Store Nottingham Division 1 East
14:00
1 - 0
Full time
RHP Sports & Social FC Saturday
14:00
Kirton Brickworks F.C. First
0 - 2
Full time
Long Bennington FC 1st Team
14:00
Linby Colliery Welfare F.C. Reserves
2 - 0
Full time
Pilsley Community Saturday
Macron Store Nottingham Division 1 West
14:00
2 - 3
Full time
Holbrook St Michaels Reserves
14:00
0 - 3
Full time
Cromford & Wirksworth Town Reserves
Macron Store Nottingham Division 1 South
Drayton PACS Division 2
14:00
Melbourne Dynamo Reserves
4 - 0
Full time
Castle Donington Reserves
Macron Store Nottingham Division One Cup 23-24 - Round Two
14:00
Bakewell Town Development
0 - 2
Full time
15:00
4 - 1
Full time
Sleetmoor United FC Saturday
14:00
0 - 5
Full time
Blidworth Welfare F.C. First
Buckingham Insurance League Cup 23-24 - Round Three
14:00
Cromford & Wirksworth Town
3 - 2
Full time
Derby Singh Brothers win 6 - 5 on penalties.