keskiviikko 30 marraskuu 2016
- Round Two
lauantai 26 marraskuu 2016
Division North
Division South
Reserve Division
14:00
5 - 3
Full time
Holbrook St Michaels Reserves
15:00
1 - 3
Full time
Eastwood Community Reserves
15:00
0 - 0
Full time
Staveley Miners Welfare Reserves
15:00
Sherwood Colliery Reserves
3 - 2
Full time
- Second Round
perjantai 25 marraskuu 2016
Division South
keskiviikko 23 marraskuu 2016
Division North
- Round Two
lauantai 19 marraskuu 2016
Division North
Division South
Reserve Division
15:00
Eastwood Community Reserves
2 - 4
Full time
14:00
1 - 3
Full time
Sherwood Colliery Reserves
14:00
Swanwick Pentrich Road Reserves
2 - 1
Full time
Holbrook St Michaels Reserves
- Round Two
After extra time - Acore at 90 minutes 1-1
- Round One
perjantai 18 marraskuu 2016
Division South
keskiviikko 16 marraskuu 2016
Division North
- Quarter Final
19:45
Eastwood Community Reserves
1 - 3
Full time
Swanwick Pentrich Road Reserves
- Round Two
Borrowash Victoria won 5-4 on penalties
tiistai 15 marraskuu 2016
- Round Two
- Quarter Final
19:45
Harworth Colliery Reserves
1 - 5
Full time
Staveley Miners Welfare Reserves
19:45
Sherwood Colliery Reserves
2 - 4
Full time
After extra time - score at 90 minutes 2-2
lauantai 12 marraskuu 2016
Division North
Division South
- Round Two
After extra time - score at 90 minutes 2-2
13:30
7 - 3
Full time
Swanwick Pentrich Road Reserves
15:00
Staveley Miners Welfare Reserves
2 - 3
Full time
- Second Round Proper
- Quarter Final
13:30
Holbrook St Michaels Reserves
1 - 7
Full time
- Second Round
perjantai 11 marraskuu 2016
Division South
keskiviikko 9 marraskuu 2016
Division North
- Round Two
- Second Round
19:45
Greenwood Meadows Reserves
1 - 1
Full time
Hucknall Res won 4-3 on penalties
tiistai 8 marraskuu 2016
- Round Two
lauantai 5 marraskuu 2016
Division North
Division South
Reserve Division
14:00
Harworth Colliery Reserves
5 - 1
Full time
Mickleover Sports Reserves
14:00
1 - 2
Full time
Holbrook St Michaels Reserves
14:00
Swanwick Pentrich Road Reserves
0 - 1
Full time
- Round Two
- Second Round
13:30
1 - 6
Full time
Sherwood Colliery Reserves
13:30
0 - 5
Full time
Eastwood Community Reserves
perjantai 4 marraskuu 2016
Division South
keskiviikko 2 marraskuu 2016
- Round Two
tiistai 1 marraskuu 2016
- Round Two