Confirm your age. Are you 18 or over?

Fixtures

tiistai 19 marraskuu 2019

Black Dragon Badges South Division

19:45
Blidworth Welfare
vs
Sherwood Colliery Reserves
19:45
Holbrook Sports
P - P
Rowsley 86

Nottinghamshire FA Senior Cup - Round Two

19:45
Arnold Town
vs
Attenborough
19:45
Keyworth United
vs
Ashland Rovers

Abacus Lighting Floodlit Cup - Round Two

19:45
Dinnington Town
vs
Holbrook Sports
19:45
Harworth Colliery
vs
Wakefield Reserves

Abacus Lighting Floodlit Cup - Round One

19:45
Dronfield Town Reserves
vs
Selston Reserves

Derbyshire FA Senior Cup - Round Three

19:45
South Normanton Athletic
P - P
Pinxton

keskiviikko 20 marraskuu 2019

Macron Store Stoke Division One South

19:45
Heanor Town Reserves
P - P
Holbrook Sports Reserves

Derbyshire FA Senior Cup - Round Three

19:45
Clay Cross Town
vs
Derby County U23

Derbyshire FA Divisional Cup (South) - Round Two

19:45
Long Eaton United Community
vs
Hilton Harriers

torstai 21 marraskuu 2019

Macron Store Stoke Division One South

19:45
Mickleover Sports Reserves
vs
Wirksworth Ivanhoe

Mansfield Lodge Hotel Division One Cup 19-20 - Round Two

19:45
Borrowash Victoria Development
vs
Woodhouse Colts

perjantai 22 marraskuu 2019

Black Dragon Badges North Division

19:45
Collingham
vs
Newark Town

lauantai 23 marraskuu 2019

Black Dragon Badges North Division

15:00
Appleby Frodingham
vs
Staveley Miners Welfare Reserves
15:00
Harworth Colliery
vs
AFC Bentley
14:00
Renishaw Rangers
vs
Dronfield Town Reserves
15:00
Retford United
vs
Crowle Town Colts
14:00
Sutton Rovers
vs
Askern
14:00
Thorne Colliery
vs
Phoenix

Black Dragon Badges South Division

15:00
Ashland Rovers
vs
Teversal Reserves
15:00
Clay Cross Town
P - P
Sherwood Colliery Reserves
15:00
Holbrook Sports
vs
Pinxton
14:00
Mickleover RBL
vs
Linby Colliery Welfare
14:00
Rowsley 86
P - P
Hilton Harriers
14:00
Swanwick Pentrich Road
vs
Arnold Town

Macron Store Stoke Division One South

14:00
Bakewell Town
vs
Long Eaton United Community
15:00
Borrowash Victoria Development
vs
Sports Gateway
14:00
Cromford and Wirksworth Town
vs
Holbrook St Michaels Reserves
15:00
Heanor Town Reserves
vs
Ripley Town
14:00
Woodhouse Colts
vs
FC Sez

Macron Store Stoke Division One North

14:00
Boynton Sports
vs
Linby Colliery Reserves
14:00
Nottingham FC
vs
Nottingham Education FC
15:00
Selston Reserves
vs
Retford United Reserves

Steelbeams Derby Presidents Cup - Group Stage

14:00
Chesterfield Town
vs
Holbrook Sports Reserves
14:00
Wirksworth Ivanhoe
vs
St Joseph’s Rockware of Worksop

Buckingham Insurance League Cup - Round Three

14:00
Clay Cross Town
vs
Sherwood Colliery Reserves
14:00
Hilton Harriers
vs
Epworth Town Colts
14:00
Holbrook St Michaels
vs
Rowsley 86
14:00
Underwood Villa
vs
Dinnington Town

tiistai 26 marraskuu 2019

Black Dragon Badges South Division

19:45
Arnold Town
vs
Clay Cross Town

Macron Store Stoke Division One North

19:45
Harworth Colliery Reserves
vs
Chesterfield Town

Macron Store Stoke Division One South

19:45
Holbrook Sports Reserves
vs
Ripley Town
19:45
Sports Gateway
vs
FC Sez

Steelbeams Derby Presidents Cup - Group Stage

19:45
Nottingham FC
vs
Long Eaton United Community

Buckingham Insurance League Cup - Round Three

19:45
Pinxton
vs
Crowle Town Colts
19:45
Teversal Reserves
vs
Ashland Rovers

keskiviikko 27 marraskuu 2019

Nottinghamshire FA Senior Cup - Round Two

19:30
Newark Town
vs
Retford United

torstai 28 marraskuu 2019

Macron Store Stoke Division One South

19:45
Borrowash Victoria Development
vs
Heanor Town Reserves

Buckingham Insurance League Cup - Round Three

19:45
Staveley Miners Welfare Reserves
vs
Linby Colliery Welfare

perjantai 29 marraskuu 2019

Black Dragon Badges South Division

19:45
Holbrook Sports
vs
Ashland Rovers

lauantai 30 marraskuu 2019

Macron Store Stoke Division One North

14:00
Chesterfield Town
vs
Selston Reserves
14:00
Epworth Town Colts
vs
Boynton Sports
14:00
Nottingham Education FC
vs
Wakefield Reserves
14:00
St Joseph’s Rockware of Worksop
vs
Harworth Colliery Reserves

Black Dragon Badges North Division

15:00
Collingham
vs
AFC Bentley
15:00
Newark Town
vs
Askern
14:00
Phoenix
vs
Staveley Miners Welfare Reserves
14:00
Sutton Rovers
vs
Harworth Colliery
14:00
Thorne Colliery
vs
Dronfield Town Reserves

Macron Store Stoke Division One South

15:00
FC Sez
vs
Borrowash Victoria Development
14:00
Holbrook St Michaels Reserves
vs
Bakewell Town
14:00
Ripley Town
vs
Cromford and Wirksworth Town
14:00
Wirksworth Ivanhoe
vs
Heanor Town Reserves

Black Dragon Badges South Division

14:00
Hilton Harriers
vs
Teversal Reserves
15:00
Mansfield Hosiery Mills
vs
Holbrook St Michaels
15:00
Pinxton
vs
Blidworth Welfare
15:00
Sherwood Colliery Reserves
vs
Linby Colliery Welfare
14:00
Swanwick Pentrich Road
vs
Mickleover RBL
14:00
Underwood Villa
vs
Rowsley 86

Lincolnshire FA Junior Cup - Round Three

13:30
Crowle Town Colts
vs
Barrowby

Steelbeams Derby Presidents Cup - Group Stage

14:00
Linby Colliery Reserves
vs
Mickleover Sports Reserves
14:00
Sports Gateway
vs
Retford United Reserves

Buckingham Insurance League Cup - Round Three

15:00
Retford United
vs
Long Eaton United Community

Latest news

Team of the Month award to Cromford & Wirksworth Town
General Team of the Month award to Cromford & Wirksworth Town

Cromford and Wirksworth Town were presented with their Team of the Month award for September.

The Saturday Roundup - November 16th
General The Saturday Roundup - November 16th

Yet another rain-ruined Saturday. Here are the remains of the day

The Saturday Roundup - November 9th
General The Saturday Roundup - November 9th

Another rain-ruined Saturday - here's a roundup of what was left

Central Midlands Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe