Confirm your age. Are you 18 or over?

Fixtures

Tuesday 17 December 2019

Black Dragon Badges North Division

19:45
Appleby Frodingham
vs
Staveley Miners Welfare Reserves

Macron Store Stoke Division One South

19:45
Long Eaton United Community
vs
Ripley Town

Macron Store Stoke Division One North

19:45
Selston Reserves
vs
St Joseph’s Rockware of Worksop

Nottinghamshire FA Senior Cup - Round Three

19:30
Arnold Town
vs
Southwell City

Abacus Lighting Floodlit Cup - Round Two

19:45
Dronfield Town Reserves
vs
Collingham

Steelbeams Derby Presidents Cup - Group Stage

19:45
Harworth Colliery Reserves
vs
Cromford and Wirksworth Town
TBC
Selston Reserves
vs
Sports Gateway

Buckingham Insurance League Cup - Round Three

19:45
Teversal Reserves
vs
Ashland Rovers

Mansfield Lodge Hotel Division One Cup 19-20 - Round Two

19:45
Wakefield Reserves
vs
Heanor Town Reserves

Wednesday 18 December 2019

Black Dragon Badges South Division

19:45
Ashland Rovers
vs
Blidworth Welfare
19:45
Sherwood Colliery Reserves
vs
Holbrook Sports

Nottinghamshire FA Senior Cup - Round Three

19:30
Newark Town
vs
Awsworth Villa

Abacus Lighting Floodlit Cup - Round Two

19:45
Retford United
vs
Woodhouse Colts

Thursday 19 December 2019

Macron Store Stoke Division One South

19:45
Borrowash Victoria Development
vs
Holbrook St Michaels Reserves

Abacus Lighting Floodlit Cup - Round Two

19:45
Mickleover Sports Reserves
vs
Pinxton
19:45
Staveley Miners Welfare Reserves
vs
Appleby Frodingham

Saturday 21 December 2019

Black Dragon Badges North Division

14:00
AFC Bentley
vs
Crowle Town Colts
15:00
Appleby Frodingham
vs
Dronfield Town Reserves
15:00
Collingham
vs
Harworth Colliery
15:00
Dinnington Town
vs
Newark Town
14:00
Phoenix
vs
Retford United
14:00
Sutton Rovers
vs
Renishaw Rangers
14:00
Thorne Colliery
vs
Askern

Black Dragon Badges South Division

15:00
Arnold Town
vs
Sherwood Colliery Reserves
15:00
Clay Cross Town
vs
Linby Colliery Welfare
15:00
Holbrook Sports
vs
Hilton Harriers
15:00
Pinxton
vs
Mansfield Hosiery Mills
14:00
Swanwick Pentrich Road
vs
Mickleover RBL
14:00
Underwood Villa
vs
Teversal Reserves

Macron Store Stoke Division One South

15:00
Borrowash Victoria Development
vs
Ripley Town
15:00
Mickleover Sports Reserves
vs
Holbrook St Michaels Reserves
14:00
Wirksworth Ivanhoe
vs
Long Eaton United Community
14:00
Woodhouse Colts
vs
Cromford and Wirksworth Town

Macron Store Stoke Division One North

14:00
Chesterfield Town
vs
Selston Reserves
14:00
Epworth Town Colts
vs
Nottingham Education FC
14:00
Linby Colliery Reserves
vs
Retford United Reserves
14:00
Nottingham FC
vs
Harworth Colliery Reserves

Nottinghamshire FA Senior Cup - Round Three

13:30
Bingham Town
vs
Ashland Rovers

Steelbeams Derby Presidents Cup - Group Stage

14:00
St Joseph’s Rockware of Worksop
vs
Holbrook Sports Reserves

Sheffield & Hallamshire FA Challenge Cup - Quarter Final

15:00
Wombwell Town
vs
Staveley Miners Welfare Reserves

Saturday 28 December 2019

Black Dragon Badges North Division

15:00
Appleby Frodingham
vs
AFC Bentley
15:00
Collingham
vs
Thorne Colliery
14:00
Crowle Town Colts
vs
Askern
15:00
Dronfield Town Reserves
vs
Staveley Miners Welfare Reserves
14:00
Phoenix
vs
Harworth Colliery
15:00
Renishaw Rangers
vs
Newark Town
15:00
Retford United
vs
Sutton Rovers

Macron Store Stoke Division One South

14:00
Bakewell Town
vs
Long Eaton United Community
14:00
Cromford and Wirksworth Town
vs
Borrowash Victoria Development
15:00
Heanor Town Reserves
vs
Holbrook St Michaels Reserves
14:00
Ripley Town
vs
Mickleover Sports Reserves
15:00
Sports Gateway
vs
Holbrook Sports Reserves
14:00
Woodhouse Colts
vs
FC Sez

Black Dragon Badges South Division

15:00
Blidworth Welfare
vs
Rowsley 86
14:00
Hilton Harriers
vs
Arnold Town
14:00
Holbrook St Michaels
vs
Clay Cross Town
15:00
Mansfield Hosiery Mills
vs
Swanwick Pentrich Road
14:00
Mickleover RBL
vs
Ashland Rovers
15:00
Sherwood Colliery Reserves
vs
Pinxton
15:00
Teversal Reserves
vs
Holbrook Sports

Macron Store Stoke Division One North

14:00
Harworth Colliery Reserves
vs
Wakefield Reserves
14:00
Nottingham Education FC
vs
Epworth Town Colts
14:00
Nottingham FC
vs
Selston Reserves
14:00
St Joseph’s Rockware of Worksop
vs
Boynton Sports

Buckingham Insurance League Cup - Round Three

14:00
Underwood Villa
vs
Dinnington Town

Steelbeams Derby Presidents Cup - Group Stage

14:00
Wirksworth Ivanhoe
vs
Chesterfield Town

Latest news

The Saturday Roundup - December 14th
General The Saturday Roundup - December 14th

All the News, Results and (most of) the scorers from this afternoon's matches

The Saturday Roundup - December 7th
General The Saturday Roundup - December 7th

AT LAST a roundup of an almost complete programme of matches in the Central Midlands League

Midweek Roundup for December 4th
General Midweek Roundup for December 4th

All the scores and scorers from this week's matches

Central Midlands Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe