tiistai 31 tammikuu 2012
Glenwood Printing : Reserves Supreme Division
lauantai 28 tammikuu 2012
Black Dragon : North Division
14:00
Harworth Colliery Institute
0 - 4
Full time
Thoresby Colliery Welfare
Black Dragon : South Division
Glenwood Printing : Reserves Supreme Division
15:00
2 - 0
Full time
Rainworth Miners Welfare Res
15:00
Staveley Miners Welfare Res
3 - 0
Full time
CU Phosco Lighting : Reserves Premier Division
14:00
Thoresby Colliery Welfare Res
2 - 0
Full time
keskiviikko 25 tammikuu 2012
Black Dragon : South Division
Glenwood Printing : Reserves Supreme Division
tiistai 24 tammikuu 2012
Glenwood Printing : Reserves Supreme Division
lauantai 21 tammikuu 2012
Black Dragon : North Division
12:00
Harworth Colliery Institute
0 - 2
Full time
12:00
Thoresby Colliery Welfare
1 - 0
Full time
Black Dragon : South Division
Glenwood Printing : Reserves Supreme Division
15:00
Rainworth Miners Welfare Res
9 - 4
Full time
CU Phosco Lighting : Reserves Premier Division
14:00
Calverton Miners Welfare Res
2 - 2
Full time
14:00
1 - 1
Full time
Harworth Colliery Institute Res
14:00
1 - 3
Full time
Thoresby Colliery Welfare Res
torstai 19 tammikuu 2012
Glenwood Printing : Reserves Supreme Division
19:45
Staveley Miners Welfare Res
3 - 0
Full time
lauantai 14 tammikuu 2012
Black Dragon : North Division
14:00
2 - 1
Full time
Harworth Colliery Institute
14:00
Thoresby Colliery Welfare
1 - 0
Full time
Black Dragon : South Division
Glenwood Printing : Reserves Supreme Division
CU Phosco Lighting : Reserves Premier Division
keskiviikko 11 tammikuu 2012
Glenwood Printing : Reserves Supreme Division
19:45
2 - 0
Full time
South Normanton Athletic Res
tiistai 10 tammikuu 2012
Black Dragon : North Division
12:00
Harworth Colliery Institute
0 - 0
Full time
Glenwood Printing : Reserves Supreme Division
lauantai 7 tammikuu 2012
Black Dragon : North Division
Black Dragon : South Division
Glenwood Printing : Reserves Supreme Division
15:00
8 - 1
Full time
South Normanton Athletic Res
15:00
Rainworth Miners Welfare Res
3 - 2
Full time
CU Phosco Lighting : Reserves Premier Division
14:00
Calverton Miners Welfare Res
4 - 0
Full time
15:00
3 - 2
Full time
Harworth Colliery Institute Res
14:00
Thoresby Colliery Welfare Res
4 - 0
Full time